بازگشت هیجان لیگ بسکتبال کشور پس از یک دهه به همدان

زمان درج: ۱۳۹۶/۸/۲۰ ۷:۳۰:۴۱ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

بازگشت هیجان لیگ بسکتبال کشور پس از یک دهه به همدان

همدان - ایرنا - فصل جدید رقابت های لیگ دسته 2 بسکتبال کشور در حالی از عصر امروز جمعه در شهرهای مختلف آغاز می شود که همدانی ها پس از یک دهه بازهم شاهد شور و هیجان بازی های جذاب در این رشته ورزشی خواهند بود.

به گزارش ایرنا سال 85 آخرین سال از حضور بسکتبال همدان در لیگ برتر کشور بود و پس از آن به دلیل مشکلات و نبود حامی مالی نتوانست در لیگ های بزرگسالان کشور در بخش مردان شرکت کند.
در اوایل دهه 80 شرکت شیرپگاه همدان در لیگ برتر بسکتبال کشور تیمداری کرد اما طولی نکشید که حرارت این تیم فروکش کرد و هیجان از سالن قدیمی ابن سینای شهر همدان رخت بست.
حالا بسکتبال همدان پس از سال ها ، حضور دوباره در لیگ کشور خواهد داشت اما همچنان به دلیل محدودیت های مالی نمی تواند در سطح بالا شرکت کند و برهمین اساس در لیگ دسته 2 حضور می یابد.
امسال با پیگیری های صورت گرفته 2 تیم از شهرستان های همدان و اسدآباد در لیگ دسته دوم بسکتبال کشور شرکت دارند.
بر اساس قرعه کشی صورت گرفته تیم همدان در گروه 4 این رقابت ها با تیم های، یس آل گرگان، نسل طلایی شاهرود ومهتاب قم دیدار می کند.
همچنین تیم هیات بسکتبال اسدآباد در گروه دوم بازی ها با تیم های پدافند هوایی آبادان، خلیج فارس قم، هیات بسکتبال زنجان و هیات بسکتبال قزوین همگروه است.
براساس برنامه هفته نخست این بازی ها، هیات بسکتبال اسدآباد عصر امروز جمعه مهمان خلیج فارس قم است و تیم همدان نیز از ساعت 16 همین روز در سالن جهان پهلوان تختی همدان میزبان تیم نسل طلایی شاهرود است.
لیگ دسته دوم بسکتبال کشور در چهار گروه برگزار می شود.
دور گروهی و مقدماتی این پیکارها به صورت رفت و برگشت و مراحل بعدی به صورت متمرکز برگزار می‌شود.
از دور مقدماتی این پیکارها 2 تیم برتر هر گروه به مرحله بعدی صعود می کنند.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت