مانع حرکات زیرکانه خارجی‌های لیگ بسکتبال بانوان شویم

زمان درج: ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ۹:۳۹:۴۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

مانع حرکات زیرکانه خارجی‌های لیگ بسکتبال بانوان شویم

مدیر فنی تیم بسکتبال بانوان سپهرداد تهران: خارجی‌های لیگ ما را دست کم می‌گیرند، در حالیکه نباید به آن‌ها اجازه دهیم که حرکات زیرکانه در بازی انجام دهند.

پوران عباسی در گفتگو با خبرنگار اخبار ورزشی خبرگزاری صدا و سیما درباره وضعیت بازیکنان خارجی لیگ برتر بسکتبال بانوان، گفت: بازی بازیکنان خارجی در لیگ ایران طوری است که فکر می‌کنند با حرکات زیرکانه در زمین و برخی خطا‌ها داور متوجه نمی‌شود.
وی افزود: خارجی‌های لیگ فکر می‌کنند، با تیم‌های ضعیف، بازیکنان سطح پایین و داورانی که از بسکتبال سر درنمی آورند، روبرو هستند، به همین علت به خودشان اجازه می‌دهند این طور رفتار کنند و فکر می‌کنند که هیچکس متوجه نیست.
مدیرفنی تیم بسکتبال بانوان سپهرداد تهران اعتراض به داوری در بازی مقابل نارسینا را رد کرد و گفت: در بازی مقابل نارسینا خطا‌های زیرکانه‌ای از خارجی‌های این تیم دیدم و چند بار به داور تذکر دادم. شاید رفتار خارجی‌ها مقابل تیم ما که باخته بودیم، مشکلی ایجاد نکرد، اما ممکن است، در مرحله نیمه نهایی و در مسابقات حساس این موارد کوچک منجر به چالش جدی و ایجاد تنش شود.
وی افزود: خارجی‌های لیگ برخی کار‌ها را در زمین انجام می‌دهند و فکر می‌کنند که از آن بی خبریم و این موضوع باعث اجحاف در حق بقیه تیم‌ها می‌شود.
عباسی گفت: بسکتبال بانوان ایران در حال رشد است و بازیکنان بسیار خوبی دارد که می‌توانند حتی در لیگ‌های خارجی شاغل شوند، این طور نیست که چیزی از بسکتبال متوجه نشویم.
وی در خصوص بازی مقابل نارسینا در مرحله حذفی لیگ برتر بسکتبال بانوان، گفت: در مسابقه دوم مرحله حذفی مقابل نارسینا، می‌دانستیم که بازی یک طرفه است، با این حال حرفه‌ای گری ایجاب کرد که تا پایان ادامه دهیم.
وی افزود: بازیکنان کم سن و سالی داریم که بازی در مرحله حذفی برایشان تجربه خوبی بود و تلاش کردند که به تجارب خود اضافه کنند.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت