رقابت‌های جام حذفی بسکتبال با ویلچر برگزار می‌شود

زمان درج: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۹:۱۵:۳۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

رقابت‌های جام حذفی بسکتبال با ویلچر برگزار می‌شود

امسال مسابقاتی تحت عنوان جام حذفی بسکتبال با ویلچر برای بازیکنان این رشته مهیج برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امسال در رشته‌های ورزش‌های جانبازان و معلولین اکثر مسابقات لیگ باشگاه‌های کشور به خاطر شرایط بحرانی و خطرناک ویروس کرونا برگزار نشد. برخی از رشته‌ها نیز به صورت آنلاین مسابقات شان پیگیری شد تا ورزشکاران تا حدودی آمادگی شان را مجدداً به دست بیاوردند.

در این بین به نظر می‌رسد که امسال رقابتهای مهیج و دیدنی بسکتبال با ویلچر و والیبال نشسته هم چون سالهای قبل با شور و حرارت مثال زدنی بر‌گزار شود که  فقط امسال رقابتهای لیگ رشته والیبال نشسته انجام شد و در نهایت با قهرمانی تیم شهرداری ورامین خاتمه یافت. اما خبری از برگزاری لیگ مهیج بسکتبال با ویلچر نشد تا بازیکنان این رشته با افت زیادی مواجه شوند و گلایه‌های زیادی برای عدم برگزاری مسابقات لیگ داشته باشند.

در آخرین جلسه‌ای که روز گذشته (شنبه 25 بهمن ماه) بین مسئولان فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین و انجمن بسکتبال با ویلچر برگزار شد، برنامه‌ریزی و تصمیم نهایی بر انجام مسابقات تحت جام دو حذفی گرفته شد.

برهمین اساس رقابتهای جام حذفی بسکتبال با ویلچر طی سه روز (2 تا 5 اسفند ماه) در تهران برگزار خواهد شد تا ورزشکاران فعال در این رشته جذاب خودی نشان دهند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت