ایوانوویچ: احترام زیادی برای داوران بسکتبال ایران قائل هستم/ به خاطر اعتراضم عذرخواهی می‌کنم

زمان درج: ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ ۱۴:۶:۳۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

ایوانوویچ: احترام زیادی برای داوران بسکتبال ایران قائل هستم/ به خاطر اعتراضم عذرخواهی می‌کنم

سرمربی تیم بسکتبال آویژه صنعت مشهد گفت: داوران ایران بسیار برای من قابل احترام هستند و اگر برخی اوقات اعتراضی می‌شود، عذرخواهی می‌کنم.

 

سرجان ایوانوویچ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی ۶۸ بر ۶۷ مقابل نفت آبادان در لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: آخر بازی خیلی برای ما خوب بود چون پیروز شدیم. مشکل اصلی ما در ریباند حمله و دفاع با حسن زاده  بازیکن ملی پوش نفت بود که خیلی اذیت‌مان کرد. من به بازیکنانم تبریک می‌گویم، چون با قلب بزرگی که داشنند تا آخر مسابقه جنگیدند و برنده شدند.

وی در مورد عصبانیت خود از تصمیم داور، گفت: به هرحال اعتراض هم قسمتی از بازی است. داور هم کار خود را انجام می‌دهد و بعد از مسابقه هیچ اعتراضی نداریم. داوران ایران بسیار برای من قابل احترام هستند و عذخواهی می‌کنم که در برخی اوقات اعتراض می‌کنم.

سرمربی تیم بسکتبال آویژه صنعت مشهد در مورد که در ۴ دقیقه آخر  ۱۰ امتیاز عقب افتادید و فکر می‌کردید که برسید و بازی را ببرید؟ بله قطعا. ما در تمرینات هم طوری کار می‌کنیم که بازیکنان تا آخر روحیه جنگندگی را حفظ کنند. این برای ما یک چیز طبیعی است و دیدید که در نهایت برنده شدیم.

ایوانوویچ در پاسخ به این سوال که لیگ را تا اینجای کار چطور دیده‌اید، گفت: امسال شرایط خاصی در لیگ حاکمفرما است و بازی‌ها بالا و پایین دارند. مسابقات قابل پیش بینی نیستند و ما باید اثبات کنیم که آمادگی بهتری داریم.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت