ورزشتوپ و تور سرجان: بازیکنانم مثل کروکودیل جنگیدند|برای متوقف کردن حسن زاده مشکل داشتیم

زمان درج: ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ ۱۴:۵:۲۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

ورزشتوپ و تور سرجان: بازیکنانم مثل کروکودیل جنگیدند|برای متوقف کردن حسن زاده مشکل داشتیم

سرمربی تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا معتقد است بازیکنانش در برابر آبادانی‌ها مثل کروکودیل جنگیدند.

گروه ورزش/شهرآرانیوز، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال تیم آویژه صنعت پارسا مشهد در دیدار برابر نفت آبادان با نتیجه ۶۸ بر ۶۷ به پیروز رسید. سرجان ایوانوویچ سرمربی تیم مشهدی درباره این پیروزی گفت: این بازی قطعا برای ما بازی بزرگی بود، نفت تیم بسیار قدرتمندی است و برای همین هم ما از این پیروزی خیلی خوشحالیم و به بازیکنانم افتخار می‌کنم. ما در ریباند دفاعی برای متوقف کردن حسن زاده مشکل داشتیم، ولی بازیکنانم مثل کروکودیل جنگیدند و همین پیروزی را در پایان بازی برای ما حفظ کرد.
او که در بازی به داوری اعتراض د اشت درباره آن گفت: ممکن است در دو جای مختلف بعضی چیز‌ها با هم متفاوت باشند یعنی به همان مکان بستگی دارد به فرض مثال بعضی صحنه‌ها را در اروپا به روش دیگری قضاوت می‌کنند و شاید اعتراضات من هم با آن نگاه بود، اما این مهم نیست داوران در کل خوب قضاوت کردند و به آن‌ها تبریک می‌گویم، به آبادانی‌ها هم تبریک می‌گویم خیلی خوب بازی کردند.
ایوانوویچ درباره دیدار برابر مس رفسنجان نیز گفت: ما فقط یک نیم روز فرصت داشتیم تا استراحت کنیم و برای بازی با رفسنجان آماده شویم. این تیم الان در فرم خوبی قرار دارد و قطعا برای کسب بهترین جایگاه می‌آیند و این نبرد دو تیم را برای مرحله پلی آف جالب خواهد کرد.
 
 
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت