مصاف کوچین با صدرنشین ، امروز در لیگ برتر بسکتبال

زمان درج: ۱۳۹۹/۱۱/۸ ۱۲:۵۴:۳۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

مصاف کوچین با صدرنشین ، امروز در لیگ برتر بسکتبال

تیم کوچین آمل در لیگ برتر بسکتبال امروز با تیم مهرام ، صدرنشین رقابت‌ها دیدار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مازندران ، در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور و از گروه ب تیم جوانان ۲۰۲۰ (کوچین آمل) از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه عصر امروز چهارشنبه به مصاف تیم مهرام تهران می‌رود.
شاگردان رضا نوری در تیم کوچین، در پایان هفته دهم با کسب ۱۵ امتیاز جایگاه چهارم را در جدول گروه ب لیگ برتر بسکتبال کشور در اختیار دارند.
تیم مهرام تهران هم با ۲۰ امتیاز در رده نخست جدول گروه ب این رقابت‌ها قرار دارد و تیم‌های شیمیدر قم با ۱۷ امتیاز و ذوب‌آهن اصفهان با ۱۶ امتیاز در رده‌های دو و سوم جدول این گروه قرار دارند.
نماینده بسکتبال مازندران در ادامه رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور امروز کار سختی مقابل مهرام دارد، اما جوانان کوچین نشان دادند از هیچ تیمی ترس ندارند و برای جنگیدن وارد میدان می‌شوند.
تیم جوانان ۲۰۲۰ کوچین آمل عصر دیروز در دیدار با تیم نیروی زمینی ارتش با نتیجه ۸۷ بر ۴۸ پیروز شد و به پنجمین پیروزی این فصل خود در این رقابت‌ها دست یافت.
مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۱۶ تیم در دو گروه ۸ تیمی به میزبانی سالن بسکتبال ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت