سرجان: از باخت مقابل گرگان ناراحت نیستم

زمان درج: ۱۳۹۹/۱۱/۷ ۹:۱:۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سرجان: از باخت مقابل گرگان ناراحت نیستم

تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا با یک برد مقابل خانه بسکتبال اهواز و یک باخت برابر شهرداری گرگان به خانه باز‌می‌گردد.

یاسر سماوات|شهرآرانیوز، سرجان ایوانویچ، سرمربی تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسای مشهد، درباره شکست مقابل تیم شهرداری گرگان گفت: بازی سخت و خوبی بود ما در مقابل بهترین تیم ایران شانس برد داشتیم و من به بازیکنان افتخار می‌کنم. ما در حال پیشرفت هستیم پس نمی‌توانم ناراحت باشم، چون با بهترین تیم لیگ جنگیدیم و مقابل آن‌ها خوب بازی کردیم.
او درباره درخشش ایمان زندی نیز گفت: ایمان بازیکن باتجربه‌ای است و ما در لحظات سخت مقابل تیم‌های قدرتمند به تجربه او نیاز داریم و به ایمان باور داریم. بقیه بازیکنان هم تلاش خود را کردند و من از آن‌ها ممنونم.
سرجان درباره اینکه ایا به حضور در فینال هم فکر می‌کنند گفت: ما به فینال فکر نمی‌کنیم بلکه به بازی هفته بعد که بازی سختی مقابل نفت آبادان و مس رفسنجان داریم فکر می‌کنیم و گام به گام جلو می‌رویم.
سرمربی آویژه درباره پیروزی مقابل خانه بسکتبال اهواز نیز گفت: ما در مقابل خوزستان در نیمه اول دفاع خوبی نداشتیم، خیلی نرم بازی کردیم و حتی خطایی هم روی بهترین بازیکن آن‌ها انجام ندادیم تا ریجر داول که ۲۰ امتیاز گرفت را بتوانیم متوقف کنیم. اما در نیمه دوم تغییر کردیم و انرژی بیشتری گذاشتیم و درگیرانه‌تر بازی کردیم به ویژه در دفاع، این برای ما که با ۱۰ بازیکن بازی می‌کردیم خیلی مهم بود. به اهوازی‌ها هم تبریک می‌گویم، چون آن‌ها دارند بهتر و بهتر بازی می‌کنند.
او درباره کنترل هیجانش در بازی‌ها نیز گفت: وقتی تیم را هدایت می‌کنم خیلی احساساتی می‌شوم و دوست دارم همه تیم‌ها را ببریم و فکر می‌کنم این هم یک راه برای تحریک تیم است.
در پایان سرجان در پاسخ به سوالی خارج از فضای ورزشی درباره اینکه دوست دارد چه بازیگری نقش زندگی او را ایفا کند هم گفت: خیلی سوال سختی است، اما دوست دارم برد پیت جای من بازی کند.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت