زندی: تصمیم خداحافظی‌ام عجولانه بود | درگیری‌ام با بوستانیان چیز خاصی نبود

زمان درج: ۱۳۹۹/۱۱/۷ ۸:۵۹:۱۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

زندی: تصمیم خداحافظی‌ام عجولانه بود | درگیری‌ام با بوستانیان چیز خاصی نبود

زندی: تصمیم خداحافظی‌ام عجولانه بود | درگیری‌ام با بوستانیان چیز خاصی نبود
ایمان زندی، بازیکن باتجربه بسکتبال کشورمان، معتقد است هنوز می‌تواند در لیگ برتر به میدان برود و شاید تصمیم خداحافظی‌اش را به تعویق بیندازد.
گروه ورزش/شهرآرانیوز، ایمان زندی که در برابر شهرداری گرگان یکی از مهره‌های تاثیرگذار تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا مشهد بود درباره این دیدار گفت: بازی سختی بود و ما هم روی تیم گرگان خیلی کار کرده بودیم و فکر می‌کنم حدود ۳۶ دقیقه با تمرکز بازی کردیم. به هر حال تیم گرگان تیم خوبی است، مهران شاهین طبع مربی بسیار باتجربه‌ای است و بر بازی هم مسلط است و در دقایق پایانی از تجربه شان استفاده کردند و با حملات موثر، دفاع ما را اسیر خودشان کردند. به نظرم ۴ دقیقه آخر تمرکز نداشتیم و بازی را واگذار کردیم.
او درباره درگیری لفظی که با بازیکن گرگانی‌ها هم داشت گفت: به هر حال در شرایط بازی ضربان بالاست و حساسیت بازی هم زیاد بود، اما در کل چیز خاصی نبود و مقداری با احمد بوستانیان درگیری لفظی داشتیم و من کمی عصبانی شدم. آقای شاهین طبع هم لطف کردند و به احمد گفتند و او هم آمد عذرخواهی کرد. چیز خاصی نبود و امیدوارم دیگر تکرار نشود.
ایمان در پاسخ به این سوال که چرا با وجود آمادگی تصمیم به خداحافظی از رقابت‌ها را گرفته بود نیز گفت: شرایط فرق می‌کند زمانی که من تصمیم به خداحافظی گرفتم شرایط کرونا سخت بود، به هر حال من خانواده و بچه کوچک دارم و نگران بودم. اما الان خودم هم احساس می‌کنم تصمیمم کمی عجولانه بود . وقتی مدتی از بسکتبال دور بودم احساس کردم دلم تنگ شده و بدون بسکتبال نمی‌توانم. فکر می‌کنم توانایی اش را دارم ۲-۳ فصل دیگر بازی کنم. خدا را شکر در تیمی که هستم شرایط برای من فراهم است هم سرمربی و هم بچه‌ها خیلی به من کمک می‌کنند. در هر صورت امیدوارم در ادامه فصل بتوانیم نتایج خوبی بگیریم و حالا شاید تصمیم من مبنی بر خداحافظی هم به تعویق بیفتد. به هر حال یک روزی دوران بازیگری هر کسی تمام می‌شود و باید خداحافظی کنیم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت