«بارداری» تقلب ستاره مرد بسکتبال آمریکا را لو داد

زمان درج: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۹:۴۱:۲۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

«بارداری» تقلب ستاره مرد بسکتبال آمریکا را لو داد

فدراسیون بین المللی بسکتبال ستاره اسبق تیم اوهایو را به دلیل مثبت شدن تست دوپینگ ۲ سال محروم کرد اما نه محرومیت این بسکت

«دی‌جی کوپر» بسکتبالیست آمریکایی که حرفه خود را در اروپا پیگیری می‌کند و سابقه حضور در تیم‌های پاناتینایکو و آ.اِ.ک آتن یونان و همچنین موناکو فرانسه را در کارنامه دارد؛ قرار بود پس از کسب تابعیت کشور بوسنی به عضویت تیم ملی این کشور درآید و در مسیر این فرآیند و به منظور رسمی شدن تغییر تابعیت در حال انجام تست‌های دوپینگ بود اما اوضاع طبق برنامه پیش نرفت و نتایج آزمایش‌های وی حاوی اطلاعات غیرمنتظره ای بود!
در واقع، در آزمایشات کوپر هیچ نشانه‌ای از مواد نیروزا و ممنوعه و یا داروهای روان‌گردان دیده نشد اما به جای آن آزمایشات وی حاوی اختلالی کاملا متفاوت و نادر بود؛ نتیجه آزمایش از «باردار» بودن وی حکایت داشت!
در توضیح منتشر شده در این مورد در تارنمای یورو هوپس، آمده است که نمونه آزمایش وی حاوی «هورمون اچ سی جی» است؛ هورمون رشدی که در دوران بارداری توسط جفت جنین تولید می‌شود.
اما این پایان ماجرا نیست و براساس گزارش یاهو، نمونه ادرار مورد استفاده برای تست دوپینگ به نامزد کوپر متعلق بوده و هیچکدام از آنان از این موضوع اطلاع نداشتند؛ بر این اساس، فیبا کوپر را به دلیل فریب کاری به مدت ۲ سال محروم کرد و این بدان معنا است که وی تا ۲۰ ژوئن ۲۰۲۰ نمی‌تواند به میادین باز گردد.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت