انتقام فیلادلفیا در شب باشکوه ستاره

زمان درج: ۱۳۹۸/۲/۹ ۱۶:۲۸:۴۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

انتقام فیلادلفیا در شب باشکوه ستاره

به گزارش ایرنا، رقابت های مرحله نیمه نهایی لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا در دو کنفرانس شرق و غرب ادامه پیدا کرد که در جریان این مسابقات فیلادلفیا از حریفش انتقام گرفت و دنور نیز نخستین پیروزی در این مرحله را جشن گرفت.
در کنفرانس شرق فیلادلفیا به مصاف تورتو رپترز رفت و توانست با درخشش «جیمی باتلر» ستاره توانمندش 94 بر 89 پیروز شود. در این دیدار باتلر با کسب 30 امتیاز، 11 ریباند و 5 پاس منجر به گل بهترین بازیکن میدان شد. در کنار او اما «جوئل امبیدی» شب کم فروغی را پشت سر گذاشت.
درخشش باتلر در این مسابقه باعث شده رسانه ها به تمجید او بپردازند و اعلام کنند که همین عملکرد دلیل محکمی است که فیلادلفیا تمام تلاشش را برای حفظ این ستاره انجام دهد. امبیدی نیز که عملکرد بدی در این مسابقه داشت پس از بازی به بیماری اش اشاره کرد و گفت: با این مریضی نمی توان انتظار بیشتری داشت.
در دیگر مسابقه دنور ناگتز به مصاف پورتلند رفت و با درخشش سنتر اروپایی اش 121 بر 113 پیروز شد. «نیکولا جوکیچ» که در رسیدن دنور به نیمه نهایی کنفرانس غرب نیز نقش اساسی بازی کرد و در برد تیمش برابر سن آنتونیو تاثیرگذار بود در دیدار برابر پورتلند نیز 37 امتیاز، 9 ریباند و 7 پاس منجربه گل ثبت کرد.
نکته جالب توجه درباره سن آنتونیو که در مسابقه هفتم برابر دنور باخت و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند ادامه همکاری پاپاویچ سرمربی این تیم با باشگاه است. سران باشگاه سن آنتونیو اعلام کرده اند که مذاکرات با سرمربی تیم خود را برای فصل آینده انجام داده اند و پاپاویچ بیست و چهارمین فصل حضورش در این باشگاه را نیز پیش رو خواهد داشت.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت