8 تیم برتر لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا مشخص شد

زمان درج: ۱۳۹۸/۲/۸ ۱۶:۷:۳۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

8 تیم برتر لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا مشخص شد

تهران- ایرنا- با چهارمین پیروزی دنور برابر سن آنتونیو تکلیف آخرین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی کنفرانس غرب و در مجموع 8 تیم اول این فصل از لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا موسوم به NBA مشخص شد.

به گزارش ایرنا، در آخرین مسابقه مرحله پلی آف، دنور و سن آنتونیو برای هفتمین بار به مصاف هم رفتند که در پایان دنور به سختی از سد سن آنتونیو گذشت و 90 بر 86 به برتری رسید تا در نهایت 4 بر 3 برنده باشد و به نیمه نهایی کنفرانس غرب صعود کند. در این مسابقه «نیکولا جوکیچ» سنتر توانمند دنور ستاره میدان بود و با کسب 21 امتیاز، 15 ریباند و 10 پاس منجربه گل تریپل دبل کرد و نقش اصلی برد تیمش را ایفا کرد.
امروز یکشنبه رقابت های مرحله نیمه نهایی نیز شروع شد که در کنفرانس شرق دو تیم فیلادلفیا و تورنتو به مصاف هم رفتند که نماینده بسکتبال کانادا در NBA پیروز این میدان شد. تورنتو در این دیدار با درخشش «کاوی لئونارد» حریفش را مغلوب کرد. لئونارد 45 امتیاز و 11 ریباند داشت و مثل یک فوق ستاره بود. برای فیلادلفیا نیز «جیمی باتلر» و «جوئل امبیدی» ستاره های این تیم شبی کم فروغ را پشت سر گذاشتند.
رقابت های مرحله نیمه نهایی دو کنفرانس لیگ NBA آغاز شده و حالا 8 تیم برای کسب قهرمانی در این دو قسمت و رسیدن به فینال فصل تلاش می کنند.
در کنفرانس غرب گلدن استیت با هیوستون و دنور با پورلتند مسابقه می دهند و در کنفرانس شرق نیز میلواکی برابر بوستون به میدان می رود و تورنتو و فیلادلفیا باهم پیکار می کنند.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت