تاندر و راکتس شکست خوردند

زمان درج: ۱۳۹۷/۲/۳ ۸:۶:۵۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تاندر و راکتس شکست خوردند

تیم نیواورلینز پلیکانز با ثبت یک رکورد تاریخی به پلی آف نیمه نهایی کنفرانس شرق NBA رسید.

"ورزش سه" و ، در دیدارهای صبح امروز (یکشنبه) لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا و از مرحله پلی آف، تیم نیواورلینز پلیکانز با درخشش آنتونی دیویس و ثبت یک رکورد تاریخی، میهمان خود پورتلند تریل بلیزرز را در سالن «اسموثی کینگ سنتر» شکست داد.

دیویس در این بازی ۴۷ امتیاز و ۱۱ ریباند برای پلیکانز کسب کرد تا تیمش نخستین تیم لیگ از سال ۲۰۰۳ (زمانی که سیستم پلی آف ۴ پیروزی از ۷ بازی به کار گرفته شد) باشد که با به عنوان تیم ششم مرحله گروهی، حریف خود را ۴ بر صفر شکست می دهد و راهی نیمه نهایی کنفرانس خود می شود.

در بازی دیگری که در سالن تارگت سنتر برگزار شد، تیم مینه سوتا تیمبر وولوز توانست میهمان خود هیوستون راکتس را شکست دهد. ۲۹ امتیاز و ۷ ریباند جیمز هاردن برای راکتس سودی نداشت.

اوکلاهماسیتی تاندر هم با وجود ۱۴ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۹ پاس گل راسل وستبروک از میزبان خود یوتا جز در سالن «ویوینت اسمارت هوم» شکست خورد. ریکی روبیو هم ۲۶ امتیاز، ۱۰ پاس گل و ۱۱ ریباند برای جز داشت.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

پورتلند ۱۲۳ – نیواورلینز ۱۳۱ (۴ بر صفر به سود نیواورلینز) هیوستون ۱۰۵ – مینه سوتا ۱۲۱ (۲ بر یک هیوستون) اوکلاهماسیتی ۱۰۲ – یوتا ۱۱۵ (۲ بر یک به سود یوتا)

برنامه دیدارهای مرحله پلی آف NBA به شرح زیر است:

کنفرانس غرب: بوستون – مینه سوتا اوکلاهماسیتی – یوتا پورتلند – نیواورلینز گلدن استیت – سان آنتونیو

کنفرانس شرق: تورونتو – واشنگتن کلیولند – ایندیانا فیلادلیفا – میامی بوستون - میلواکی

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت