نتایج: ٩٢٧ مورد یافت گردید.
صفحه اصلی > اخبار > اخبار خارجی
شکست تیم ایران مقابل کره‌جنوبی در بسکتبال ویلیام‌جونز - ۱۳۹۸/۴/۲۴
تیم بسکتبال آبی ایران در سومین دیدار خود در مسابقات ویلیام‌جونز نتیجه را به حریف کره‌ای واگذار کرد.
ستاره فیلادلفیا با پولی کمتر به میامی می‌رود - ۱۳۹۸/۴/۲۴
تهران- ایرنا- جیمی باتلر با اینکه از فیلادلفیا پیشنهادی با حداکثر دستمزد دارد، تصمیم گرفته تیمش را ترک کند و با رقمی کمتر به میامی هیت برود.
شماره پیراهن هدیه «پادشاه» به تازه وارد لیکرز - ۱۳۹۸/۴/۲۴
تهران- ایرنا- «لبرون جیمز» برای فصل آینده شماره ۲۳ را به تن نمی‌کند و این شماره را به آنتونی دیویس ستاره تازه وارد به لس‌آنجلس لیکرز هدیه داد.
غول یونانی ارزشمندترین بازیکن بسکتبال حرفه ای آمریکا شد - ۱۳۹۸/۴/۲۴
تهران- ایرنا- «جیانیس آنتتوکونمپو» بازیکن یونانی تیم میلواکی توانست عنوان ارزشمندترین بازیکن فصل اخیر لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا NBA را بدست بیاورد.
پادشاه NBA کار خودش را کرد - ۱۳۹۸/۴/۲۴
تهران- ایرنا- بالاخره باشگاه نئواورلانز با انتقال آنتونی دیویس به لس آنجلس لیکرز موافقت کرد و این بازیکن جوان قرار است سال آینده با لبرون جیمز هم بازی شود.
دستگیری یک هوادار به جرم توهین به همسر ستاره رقیب! - ۱۳۹۸/۴/۲۴
یکی از هواداران قهرمان این فصل کنفرانس شرق لیگ حرفه‌ای بسکتبال NBA، به خاطر اهانت به همسر یکی از بازیکنان تیم گلدن‌استیت دستگیر شده است.
سعیده علی» راننده فِراری بسکتبال زنان ایران - ۱۳۹۸/۴/۲۴
تهران- ایرنا- فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا) در گزارشی ضمن قرار دادن نام «سعیده علی» در جمع 10 بازیکن تاثیرگذار بسکتبال سه نفره آسیا، او را به «راننده فِراری» بسکتبال ایران تشبیه کرد.
میلواکی به فینال کنفرانس شرق رسید - ۱۳۹۸/۴/۲۴
در جریان رقابت‌های لیگ حرفه‌ای بسکتبال آمریکا، میلواکی باکس موفق شد با کسب چهارمین برد مقابل بوستون به فینال کنفرانس شرق صعود کند.
نمایش:
١٠
به صفحه