بیک‌لیک‌لی: گارد آمریکایی نارسینا نجاتشان داد/ عیسائیان آسیب دید، اما با غیرت بازی کرد

زمان درج: ۱۳۹۹/۹/۸ ۱۲:۳:۳۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

بیک‌لیک‌لی: گارد آمریکایی نارسینا نجاتشان داد/ عیسائیان آسیب دید، اما با غیرت بازی کرد

نیکا بیک‌لیک‌لی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست برابر نارسینای تهران اظهار داشت: روند بازی برای ما خیلی خوب پیش می‌رفت که متاسفانه در کوارتر اول با اختلاف خوبی که ایجاد کرده بودیم و اتفاقی که برای تینا عیسائیان رخ داد، نتوانستیم روند خوبی را در پیش بگیریم. از طرفی هر تیمی شامل یکی دو ستاره می‌شود که بود یا نبودشان در روند بازی تیم تاثیرگذار است. ما شادی عبدالوند بازیکن تاثیرگذار خود را نداشتیم و در بازی با نارسینای تهران هم تینا عیسائیان آسیب دیده شد و فقط به خاطر غیرت زیادش و لطفی که به تیم و مربی دارد، بازی کرد، وگرنه پایش به شدت آسیب دیده است.

وی با اشاره به اینکه عیسائیان تا یک ماه نمی تواند مسابقه بدهد، اظهار داشت: فکر نمی‌کنم تا یک ماه بتواند بازی کند. من از روز اول خیلی اعتقاد داشتم که تحت فشار بازی می‌کند و کتک می‌خورد. می‌دانستم دیر یا زود چنین اتفاقی رخ می‌دهد. او بازیکن باغیرتی است و امیدواریم زود برگردد. دو سه روزی شانس با من یار نیست، درصورتیکه فکر می‌کنم بازی باکیفیتی را به نمایش گذاشتیم. نسبت به اینکه عبدالوند را هم نداریم، با دو سه بازیکن 23 سال بازی می‌کنیم و شاید این سطح بازی برای آنها بسیار زود است.
سرمربی تیم بسکتبال بانوان مهرام با بیان این مطلب که گارد آمریکایی نارسینا نجاتشان داد، افزود: گارد آمریکایی نارسینا نجاتشان داد. بازیکن ما 17 امتیاز کسب کرد و بازی خوبی را به نمایش گذاشت، اما لیدر یک تیم یعنی بازیکن گارد راس. ما هر چقدر و به هر شکلی، دفاع را روی وی پیاده کردیم، همچنان مسلط بازی می‌کرد و مشخص است که بازی‌های خوبی را تجربه کرده است. بازیکن آمریکایی نارسینا 32 امتیاز از 82 امتیاز تیمش را کسب کرده و به نظر من امتیاز عجیب و غریبی است.
وی به فشارهای زیادی که به عیسائیان وارد شد و خطاهایی که باعث آسیب‌های خطرناک می‌شود، اشاره کرد و گفت: سحر نجفی هم در کوارتر اول سه خطایی شد و این موضوع دست مربی و بازیکن را می‌بندد و سه بازیکن از پنج بازیکن اصلی ترکیب‌مان را نداشتیم. به نظر من از روز اول خیلی سعی کردم منتقل کنم که تینا عیسائیان تحت فشار زیادی است و آسیب می‌بیند نه اینکه تعمدی باشد. اتفاقا داوری خوب بود، اما وقتی پا روی پای بازیکن می‌گذارند خطرناک است. دیدن این صحنه سخت است اما آسیب بدی به همراه دارد و فکر می‌کنم این حرکت باعث پیچ خوردن پای بازیکن می‌شود. با این حال توانستیم تیم را جمع کنیم اما نمی‌توانستیم شوت‌هایمان را گل کنیم. ما اگر از ضد حمله‌های‌مان درست استفاده می‌کردیم باید امروز پیروز می‌شدیم. به هر حال تجربه بود و باید متمرکز شویم که در بازی برگشت جبران کنیم. مسابقه باکیفیتی در لیگ بسکتبال ایران بود.
بیک‌لیک‌لی بار دیگر به قرعه‌کشی مسابقات و احتمال دو مسابقه تیم در دو روز اظهار داشت: این شرایط را هیچکسی نمی‌تواند تغییر بدهد. جداول قرعه‌کشی شده است. در دور رفت برای تیم من این اتفاق افتاد، اما در دور برگشت تیم‌های دیگر این شرایط را خواهند داشت. فدراسیون هم در این شرایط کرونا می خواهد مسابقات را برگزار کند و اگر تیمی بخواهد پیروز شود، برنده می‌شود. فکر می‌کنم مسئله امروز ما آسیب دیدگی بازیکن تیم‌مان و نبود دو بازیکن کلیدی تیم ما و سه خطایی شدن سحر نجفی در کوارتر اول بازی بود و با بازیکنان کم تجربه مواجه شدیم، اما از سنتر تیم‌مان هم خیلی راضی بودم و تاثیرگذار بود.
وی درباره شرایط تیمش با دو شکستی که به دست آورده است، اظهار داشت: ما و تیم گروه بهمن دو شکست خوردیم و جایگاه سه و چهار جدول را خواهیم داشت. اگر نامی نو اصفهان از نارسینای تهران شکست بخورد، همه دو شکست داریم و باید در تفاضل گل شرایط را بررسی کنیم و نارسینای تهران بدون شکست در صدر قرار می‌گیرد. اگر نامی نو اصفهان پیروز شود، شرایط فرق می‌کند.
 

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت