آقا کوچکی: هنوز تاریخ جدید اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مشخص نشده است

زمان درج: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۳:۳:۱۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

آقا کوچکی: هنوز تاریخ جدید اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مشخص نشده است

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان گفت: قرار بود از اول آذر تمرینات تیم ملی آغاز شود ولی بعد از هماهنگی با مسئولان کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین تاریخ جدید اردوها مشخص خواهد شد.

عباس آقاکوچکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با اشاره به عقب افتادن تمرینات تیم ملی بسکتبال با ویلچر به خاطر موج سوم کرونا در کشورمان، اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی که با فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین داشتیم قرار بود از اول آذر ماه اردوی تیم ملی آغاز شود. ولی با شدت گرفتن بیماری و اعمال محدودیت‌های کرونایی اردوی ما هم به تعویق افتاد.

وی در مورد اینکه اردوهای ابتدایی برای ملی‌پوشان داخل کشور تشکیل خواهد شد، عنوان کرد: لژیونرهایی که در کشورهای ترکیه، انگلیس، آلمان و اسپانیا حضور دارند، برنامه تمرینی خود را در تیم‌های باشگاهی دنبال می‌کنند. بر همین اساس در نظر داشتیم تا اردوهای تیم ملی بسکتبال با ویلچر با ملی‌پوشان را داخل کشورمان برگزار کنیم. اکثر رقابت های لیگ‌های اروپایی به خاطر اوج مجدد ویروس کرونا به چند ماه آینده موکول شد ولی نفرات تیم ملی در اروپا تمرین‌شان را ادامه می‌دهند و آمادگی خودشان را حفظ می‌کنند.

آقاکوچکی افزود: مسابقات لیگ بسکتبال با ویلچر کشورمان هنوز شروع نشد ولی به طور حتم پس از آغاز این رقابتها، به مراتب نفرات هم آماده‌تر از قبل می‌شوند. 

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در پاسخ به این پرسش که از چه زمانی اردوی آغاز می‌شود؟ یادآور شد: بعد از تعطیلی دو هفته‌ای باید برای تشکیل اردوی جدیدمان با مسئولان کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین هماهنگی مجدد را انجام بدهیم تا تاریخ جدید اردو را مشخص کنیم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت