اسلام‌زاده: با هدف سازندگی در لیگ برتر بسکتبال شرکت کرده‌ایم، نه قهرمانی/ سال گذشته قرارداد مالی نداشتیم

زمان درج: ۱۳۹۹/۸/۲۶ ۱۰:۲۴:۳۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

زهرا اسلام‌زاده با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: در چهار سال گذشته با تیم شِکلی در لیگ شرکت کردیم که جا دارد از این تیم تشکر کنم. امسال با تیم جدیدمان از لحاظ مالی شرایط بهتری داریم، اما پارسال کیفیت فنی ما بهتر بود، چون چند بازیکن خوب‌مان را از دست دادیم و به دلیل جابه‌جایی اسپانسر فرصت جذب بازیکن نداشتیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم نوشت افزار کنکو بهتر از تیم سال گذشته‌ است، گفت: ما پارسال قرارداد مالی نداشتیم و بازیکنان بدون دریافت پولی در لیگ شرکت کردند، اما امسال قرارداد مالی دارند.

اسلام‌زاده با اشاره به اهداف این تیم در مسابقات لیگ برتر امسال خاطر نشان کرد: چهار بازیکن دهه هشتادی داریم و هدف‌مان سازندگی است و دنبال قهرمانی نیستیم. البته به مرحله پلی‌آف فکر می‌کنیم و صعود به این مرحله جزو برنامه‌های‌مان است و می‌خواهیم جز دو تیم اول گروه‌مان باشیم.سرمربی تیم بسکتبال نوشت افزار کنکو درباره بازی شاگردانش برابر بانوان شهر گرگان و شکست در رقابتی نزدیک اظهار داشت: همیشه بازی اول سخت است. پارسال هم بازی اول تیم ما با گرگان بود که مسابقه سختی بود. به هر حال تیم جوانی داریم و باید شکست بخوریم تا تجربه کسب کنیم. این مسابقه هم خیلی جذاب و نزدیک بود و باید به تیم مقابل تبریک بگویم. متأسفانه بازیکنان‌مان پنج خطایی شدند و نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

وی درباره ترکیب تیمش گفت: تقریباً 40 درصد تیم تغییر کرده است، اما ترکیب اصلی همان ترکیب سال قبل است. بچه‌ها 80 تا 90 درصدشان بازیکنان آکادمی خودم هستند. ما در چهار سال گذشته در خدمت تیم شِکلی بودیم، اما به دلیل اینکه محدودیت بودجه داشتند و هزینه‌ها زیاد بود، نتوانستند حمایت کنند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت