مقابل هیچ تیمی خودمان را از پیش برنده تصور نمی‌کنیم/ در اولین سال حضورمان در لیگ هدف‌مان حفظ امیتاز است

زمان درج: ۱۳۹۹/۸/۲۶ ۹:۴۷:۵۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

مقابل هیچ تیمی خودمان را از پیش برنده تصور نمی‌کنیم/ در اولین سال حضورمان در لیگ هدف‌مان حفظ امیتاز است

بازیکن تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین گفت: مقابل هیچ تیمی خودمان را از پیش برنده تصور نمی‌کنیم، در اولین سال حضورمان در لیگ هدف‌مان حفظ امیتاز است.

به گزارش برنا؛ زهرا امیری، بازیکن تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین، درباره سطح کیفی هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: خوشختانه هفته خوبی را پشت سر گذاشتیم با این که برای نخستین بار است که در سوپر لیگ شرکت کردیم اما به خوبی توانستیم در هفته نخست مسابقات کنترل بازی‌ها را به دست بگیریم و با یک هماهنگی خوب دو برد شیرین را برای تیم‌مان رقم بزنیم.

او با اشاره به جوان بودن تیم قزوین ادامه داد: هدف گذاری باشگاه امسال در ابتدا حفظ سهمیه در لیگ برتر است ولی با این حال کادر فنی همیشه به ما توصیه کرده که هیچ تیمی را دست‌کم نگیریم و در هیچ بازی خودمان را از پیش برنده ندانیم. قطعا هر تیمی که در سوپر لیگ حاضر می‌شود دوست دارد مرحله به مرحله بالا برود ما هم از این قاعده جدا نیستیم و خوشبختانه در گروه‌بندی انجام شده نیز در گروه خوبی قرار داریم. امیدوارم بتوانیم روز به روز بهتر شویم و این هماهنگی و همدلی در تیم را حفظ کنیم تا در مرحله نخست بتوانیم به پلی آف صعود کنیم.

امیری در پایان درخصوص رضایت از پروتکل‌های بهداشتی در سالن‌های میزبان مسابقات گفت: امسال شکل جدیدی از مسابقات را تجربه می‌کنیم. شکل متمرکز در این کرونا تصمیم درستی بود که فدراسیون و در ادامه باشگاه‌ها گرفتند هر چند در نبود تماشاگران کمی هیجان بازی‌ها کم است ولی در مجموع رضایتبخش است. خوشبختانه در هفته نخست هم پروتکل‌ها از سوی باشگاه‌ها و هم از سوی فدراسیون به خوبی رعایت شد و جای نگرانی نبود.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت