بسکتبال آلمان بدون تماشاچی حرکت می کند

زمان درج: ۱۳۹۹/۸/۱۸ ۱۷:۳۰:۲۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

بسکتبال آلمان بدون تماشاچی حرکت می کند

تیم بسکتبال روستوک با همراهی بهنام یخچالی توانست مقابل آرتلند دراگنزبه پیروزی دست یابد.

رئیس فدراسیون بسکتبال آلمان در نامه‌ای خطاب به همۀ تیم‌ها، بازیکنان و ... حتی مردم طرفدار بسکتبال از آنان دعوت کرد تا فدراسیون بسکتبال آلمان را در اوضاع کرونا یاری کنند.
در این نامه آمده است: «کرونا فقط مربوط به آلمان نیست و مردم در سراسر پهنۀ گیتی گرفتار این بیماری شده‌اند. آنچه در این شرایط برای ما اهمیت دارد، همکاری و همیاری بین همۀ ماست به خصوص جامعۀ بزرگ بسکتبال آلمان که از طریق این رویداد ورزشی باید سعی در حفظ روحیه مردم داشته باشیم و امید را در بین گروه‌های مختلف زنده نگه داریم. فدراسیون بسکتبال آلمان خوشحال است که طی این مدت با وضعیت بحران جهانی، تنها نیست بنابراین وظیفۀ ماست تا به همنوعان‌مان کمک کنیم و در بازی‌ها به سلامت افراد توجه داشته باشیم و به مردم در مبارزه با کرونا کمک کنیم. بازی‌های حرفه‌ای را بدون تماشاگر کردیم تا کسی آسیب نبیند. ما قوانین‌مان را بر مبنای کمک به تیم‌های‌مان گذاشتیم و از طریق پخش بازی‌های ملی می‌خواهیم مردم بدانند قهرمانان‌شان در کنارشان هستند. ضمن اینکه از طریق پخش بازی‌ها، همه را در جریان برنامه‌های‌مان قرار خواهیم داد، چون ما با هم حرکت می‌کنیم.»
اینگونه شد که رقابت‌های بسکتبال آلمان از سر گرفته شد و تیم بهنام یخچالی نیز در لیگ دسته دوی آلمان به مصاف آرتلند دراگنز رفت و این بازی را ۸۶ بر ۶۴ به سود خود به پایان رساندند.
یخچالی ۲۹ دقیقه در میدان حضور داشت و توانست برای روستوک ۲۱ امتیاز، ۴ ریباند و ۵ پاس گل ثبت کند و کارایی او نیز ۲۶ بود.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت