شاهین‌طبع: مس رفسنجان را دست کم‌ گرفتیم

زمان درج: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۲۲:۱۰:۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

به گزارش ایسنا، مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان پس از پیروزی سخت شاگردانش مقابل مس رفسنجان گفت: از ابتدای بازی هر دو تیم عملکرد خوبی را به‌ نمایش گذاشتند اما تیم ما در ابتدای مسابقه نسبت به حریف خوب نبود. به نظرم در ابتدا یک مقدار حریف را دست کم گرفته بودیم.

او با بیان اینکه ‌نبود بازی‌های تدارکاتی روی عملکرد امروز شهرداری گرگان تاثیر داشت، توضیح داد: اگر بازی تدارکاتی پیش فصل داشتیم از همان ابتدا خوب استارت می‌زدیم اما رفته رفته جا افتادیم و خوب کار کردیم. تیم حریف هم واقعا با قدرت بازی کرد. 

سرمربی شهرداری گرگان در مورد مصدومیت پری پتی ستاره آمریکایی این تیم در ابتدای بازی نیز اظهار کرد: به نظرم اگر پری‌ پتی را از همان ابتدا بیرون نگه‌ می‌داشتیم آهنگ بازی‌ تیمی ما بهتر می‌شد. او به خاطر گرفتگی عضله ادامه نداد چون‌ زمانی که به تیم اضافه شد تمرین نداشت. تمرینات ما هم به دلیل دیر شروع کردن سنگین بود که امروز روی او تاثیر گذاشت.

شاهین‌طبع درباره برگزاری لیگ در روزهای کرونایی نیز گفت: به هر حال اکثر کشورها مسابقات خود را با همین شرایط برگزار می‌کنند و ایران هم همین کار را می‌کند. همه شرایط توسط مسئولان سنجیده شده و ما هم تابع قوانین هستیم. امیدوارم تا پایان لیگ مشکلی پیش نیاد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت