سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان: مذاکرات برای جذب بازیکنان جدید ادامه دارد/ اولویت جذب بازیکن خارجی با «پری پتی» است

زمان درج: ۱۳۹۹/۶/۲۴ ۱۰:۳۲:۵۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان: مذاکرات برای جذب بازیکنان جدید ادامه دارد/ اولویت جذب بازیکن خارجی با «پری پتی» است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور از 15 آبان به‌صورت نیمه‌متمرکز به‌میزبانی تهران و بدون حضور تماشاگران آغاز می‌شود.

تیم شهرداری گرگان فصل گذشته صدرنشین مرحله مقدماتی این رقابت‌ها شد که در نهایت رقابت‌های لیگ برتر به دلیل شیوع کرونا با تصمیم فدراسیون بسکتبال نیمه تمام ماند. پس از این تصمیم تیم شهرداری گرگان به نشانه اعتراض از لیگ برتر بسکتبال کنار کشید اما در نهایت تصمیم بر این شد تا در فصل جدید این رقابت‌ها شرکت کند.

تمرینات تیم شهرداری گرگان برای حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور از شنبه 22 شهریور در سالن امام خمینی (ره) گرگان آغاز شد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره وضعیت این تیم برای حضور در فصل جدید لیگ برتر بسکتبال، اظهار داشت: پس از اعلام تیمداری شهرداری گرگان در فصل جدید لیگ برتر بسکتبال، شهردار گرگان و مجموعه باشگاه تلاش کردند تا تیم خوبی را برای حضور در رقابت‌ها آماده کنیم.

مهران شاهین طبع افزود: بازیکنان باکیفیتی جذب کردیم و با اضافه شدن چند بازیکن دیگر، تیم ما تکمیل خواهد شد و امیدواریم بازی‌های خوبی را در این فصل از رقابت‌ها انجام دهیم.

وی در خصوص نقل و انتقالات تیم شهرداری گرگان، گفت: بهنام یخچالی، امیر صدیقی، مبین شیخی، محمد حسین پور و پدرام فخفوری از تیم ما جدا شدند و تا کنون محمد جمشیدی، سعید صالحی، سینا واحدی و اشکان جعفری را جذب کردیم، همچنین روزبه ارغوان، کیوان ریاعی، نوید رضایی فر، یاسین کلاسنگیانی، حسن علی اکبری، علیار نجفی و احمد بوستانیان قراردادشان را تمدید کردند.

شاهین طبع ادامه داد: چند بازیکن را مد نظر داریم و با توجه به شرایط تیم برای جذب آنها اقدام خواهیم کرد، هنوز اتفاقی رخ نداده و هر زمان که به توافق برسیم نام بازیکنان را رسانه‌ای خواهیم کرد.

وی یادآور شد: ما با تمام بازیکنان فصل گذشته صحبت کردیم و برخی بازیکنان در تیم ماندند و برخی هم به تیم‌های دیگر رفتند، افتخار بسکتبال گرگان این است که تیم‌های خوب لیگ برتر به دنبال جذب بازیکنان شهرداری گرگان هستند و برای بازیکنانی که از تیم ما جدا شدند آرزوی موفقیت داریم.

وی در خصوص وضعیت پری پتی ستاره فصل گذشته تیم شهرداری گرگان خاطرنشان کرد: پری پتی طی دو فصل گذشته زحمات زیادی برای تیم شهرداری گرگان کشیده و اگر بخواهیم بازیکن خارجی به تیم اضافه کنیم اولویت با پتی است، در این فصل شرایط به گونه‌ای است که می‌توانیم تا پایان فصل یک یا دو بازیکن خارجی را اضافه کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان بیان داشت: قرار است با کادر فنی فصل قبل ادامه دهیم و در جلسه با شهردار گرگان مقرر شد تیم دسته اول و زیر 18 سال را تشکیل شود و امیدواریم با اضافه شدن افراد جدید بتوانیم هر دو تیم را پوشش دهیم.

شاهین طبع افزود: برگزاری رقابت‌ها به صورت نیمه متمرکز در تهران تجربه جدیدی برای تمام تیم‌ها است اما ما تیم خوبی داریم و با تمرینات مستمر و سخت کوشی می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم و بازی به بازی پیش خواهیم رفت.

وی ادامه داد: باید خودمان را با شرایط وفق بدهیم که از حمایت هواداران بی بهره هستیم، فصل گذشته در دیدارهای خارج از خانه هم نتایج خوبی گرفتیم و احساس می‌کنم امسال هم تیم خوبی داریم و به سرعت خودمان را با شرایط تطبیق خواهیم داد.

 

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت