رئیس هیئت بسکتبال اصفهان: سوپرلیگ به صورت متمرکز برگزار می‌شود؛ تیم‌داری سپاهان در دسته اول

زمان درج: ۱۳۹۹/۶/۱۸ ۲۲:۳۰:۱ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

رئیس هیئت بسکتبال اصفهان: سوپرلیگ به صورت متمرکز برگزار می‌شود؛ تیم‌داری سپاهان در دسته اول

جواد داوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اعلام خبر تیم‌داری سپاهان در بسکتبال مردان، اظهار داشت: سپاهان سال گذشته در بخش بانوان و در لیگ دسته دو تیم داشت که موفق شد سهمیه حضور در لیگ دسته اول را کسب کند. این باشگاه امسال در لیگ دسته اول آقایان هم تیم‌داری خواهد کرد و در صورت موفقیت برای گرفتن سهمیه، می‌تواند از فصل آینده در سوپرلیگ حاضر شود.

وی درباره نحوه برگزاری فصل جدید سوپرلیگ بسکتبال آقایان، خاطرنشان کرد: نحوه برگزاری رقابت‌های سوپرلیگ مشخص شده و قرار است که فصل جدید این رقابت‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده، به طور متمرکز در تهران برگزار شود، اما از چگونگی نحوه اجرای قوانین برگزاری رقابت‌ها اطلاع چندانی نداریم.

رئیس هیئت بسکتبال استان اصفهان در پاسخ به اینکه مسابقات لیگ برتر بسکتبال بانوان به چه شکل برگزار خواهد شد، گفت: لیگ بانوان نیز به احتمال زیاد به همین صورت برگزار خواهد شد اما هنوز نحوه برگزاری بازی‌های بانوان به صورت مکتوب مشخص نشده است. البته نماینده باشگاه‌ها در جلسات تصمیم‌گیری برای نحوه برگزاری لیگ شرکت داشته و تقریباً نحوه برگزاری لیگ به باشگاه‌ها گفته شده اما هنوز به صورت مکتوب چیزی به هیئت‌ها اعلام نشده است.

وی درباره نحوه برگزاری رقابت‌های دسته‌های پایین‌تر، افزود: هنوز در این مورد تصمیم‌گیری نشده و فکر می‌کنم که تا پایان ماه جاری جلسه لازم برای تصمیم‌گیری در این مورد تشکیل شود.

 

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت