قهرمان لیگ می‌شویم اگر ۵۰۰ میلیون تومان داشته باشیم

زمان درج: ۱۳۹۹/۶/۱۶ ۱۴:۳:۵۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

قهرمان لیگ می‌شویم اگر ۵۰۰ میلیون تومان داشته باشیم

رئیس هیات بسکتبال استان کرمانشاه گفت: اگر ۵۰۰ میلیون تومان پول داشته باشیم، قول می‌دهیم تیم کرمانشاه امسال قهرمان رقابت‌های لیگ دسته اول بسکتبال کشور شود.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، کرم احمدیان از اعلام آمادگی تیم بسکتبال کرمانشاه برای حضور در رقابت‌های لیگ دسته اول خبرداد و گفت: به فدراسیون اعلام کرده‌ایم  برای فصل پیش رو در رقابت‌های لیگ شرکت خواهیم کرد. امسال هم به مانند رقابت‌های فصل گذشته از استعدادها و بازیکنان مستعد بومی استان استفاده می‌کنیم تا همانند سال‌های گذشته خروجی‌های خوبی از توجه به این استعدادها داشته باشیم.

رئیس هیات بسکتبال استان کرمانشاه گفت: توجهی که طی چندسال اخیر به بازیکنان بومی استان داشته‌ایم باعث شده تا اکنون ۴ بازیکن سوپرلیگی، مسعود سلیمانی، حسام رضایی، امیرحسین توسیان و میلاد غلامی را داشته باشیم که این افتخاری برای کرمانشاه است.

وی تاکید کرد: هر چند هیات پول چندانی برای داشتن یک تیم در لیگ ندارد اما به خاطر جوانان مستعدی که داریم و برای کسب تجربه، تلاش کرده‌ایم در این رقابت‌ها شرکت و استعدادهایمان را به تیم‌های دسته اول و سوپرلیگ معرفی کنیم. استعدادهای بسکتبال کرمانشاه به‌گونه ای است که می‌توانیم یک تیم را راهی سوپرلیگ کنیم اما متاسفانه بودجه و توانایی مالی نداریم.

احمدیان تاکید کرد: امسال هم چون بودجه زیادی نداریم، فقط تلاش می‌کنیم در لیگ دسته اول بمانیم و بازیکنان خود را معرفی و یک شور و نشاط را در بسکتبال کرمانشاه ایجاد کنیم، وگرنه اگر ۵۰۰ میلیون تومان داشته باشیم، قول می‌دهیم با همین تیم قهرمان رقابت‌های لیگ دسته اول شویم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت