انتقاد تند سرمربی دِنوِر از مدیران NBA: چرا نمی‌توانیم خانواده‌مان را ببینیم؟

زمان درج: ۱۳۹۹/۶/۱۵ ۱۸:۱۰:۲۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

انتقاد تند سرمربی دِنوِر از مدیران NBA: چرا نمی‌توانیم خانواده‌مان را ببینیم؟

سرمربی تیم بسکتبال دنوِر ناگتز از رفتار مدیران NBA در مورد مربیان برای دیدن خانواده‌هایشان به شدت انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ESPN، طبق قانون لیگ NBA، بازیکنان می‌توانند در دور دوم پلی‌آف خانواده خود را در سالن ببینند و به داوران هم اجازه داده که یک میهمان در سالن داشته باشند اما ظاهرا این اتفاق برای مربیان نیفتاده است.

همین موضوع صدای مایکل مالون را در آورده و او با جمله شرم بر NBA انتقاد تندی را در رابطه با این اتفاق کرده است.

مالون گفت: «شصتمین روز است که به خاطر شرایط کرونا ما از خانوده خود دور هستیم و آنها را ندیده‌ایم. بازیکنان خانواده‌های خود را در اینجا همراه‌شان دارند که شایسته آنها بوده و این کار درستی است. داوران مجاز هستند یک مهمان بیاورند که برای آنها هم بسیار عالی است،اما برای این کار مجاز نیستند.»

وی که متاهل و دارای دو دختر است، ادامه داد: «من می‌گویم شرم بر تو NBA" این دیوانه کننده است. دلم برای خانواده ام تنگ شده است. 60 روز نتوانستیم آنها را ببینیم و به ما اجازه نمی‌دهند که خانواده‌هایمان به اینجا بیایند. تصمیمات لیگ آسان نیستند، اما یک جنبه انسانی در آن وجود دارد که ما فقط می‌خواهیم آنها در نظر بگیرند.ما در ارتش نیستیم و سابقه‌ای در این زمینه نداریم. من خیلی دلم برای خانواده‌ام تنگ شده است.»

سخنگوی لیگ NBA: محدود کردن تعداد افراد در اورلاندو همیشه اولویت اصلی بود

سخنگوی لیگ NBA روز جمعه در بیانیه‌ای گفت: "به دلیل ماهیت بسیار واگیردار  ویروس کرونا، محدود کردن تعداد افراد در اورلاندو همیشه اولویت اصلی بود. ما توافق کردیم که بازیکنان می‌توانند تعداد محدودی از خانواده و آشنایان نزدیک خود را در مرحله دوم کنارشان داشته باشند. ما از سختی باورنکردنی این محدودیت‌ها آگاه هستیم و برای همه آرزوی سلامتی می‌کنیم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت