لیگ برتر بسکتبال قرار است به صورت متمرکز در تهران برگزار شود و اگر شیوع ویروس کرونا تا پایان دور رفت کنترل شد، تیم‌ها می‌توانند دور برگشت در شهر‌های خ

زمان درج: ۱۳۹۹/۶/۱۵ ۱۱:۲۲:۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

لیگ برتر بسکتبال قرار است به صورت متمرکز در تهران برگزار شود و اگر شیوع ویروس کرونا تا پایان دور رفت کنترل شد، تیم‌ها می‌توانند دور برگشت در شهر‌های خ

گروه ورزش/شهرآرانیوز، بعد از نشست دیروز فدراسیون با نمایندگان تیم‌های لیگ برتر بسکتبال قرار است مسئولان فدراسیون بسکتبال بعد از جمع‌آوری صحبت‌ها، آیین‌نامۀ مسابقات را تنظیم کنند.
این طور که مشخص است مسابقات در دو گروه ۸ تیمی بر اساس رتبه‌بندی پارسال لیگ برتر و سپس تقسیم لیگ یکی‌ها در دو گروه برگزار خواهد شد.
گروه A
شهرداری گرگان، نفت آبادان، آویژه صنعت پارسا مشهد، اکسون تهران، شهرداری قزوین، شهرکرد، کردستان و مس رفسنجان.
گروه B
شیمیدرقم، مهرام، شهرداری بندرعباس، ذوب آهن اصفهان، مس کرمان، کاله مازندران (جوانان ۲۰۲۰)، آینده سازان و خانۀ بسکتبال جهرم.
مسابقات دوشنبه و سه شنبه، و پنجشنبه و جمعه برگزار خواهد شد. قرار است هر گروه یک هفته در میان رقابت‌های خود را در تهران برگزار کنند و یک هفته به استراحت بروند یعنی یک هفته تیم های گروه A بازی خواهند کرد و هفته بعد تیم های گروه B به رقابت خواهند پرداخت.
از قرار معلوم ستاد مبارزه با کرونا هم اعلام کرده که در تهران تنها می توان پروتکل های بهداشتی را رعایت کرد و برای همین هم تهران به عنوان میزبان مسابقات معرفی شده است البته گفته شده اگر شیوع ویروس کرونا تا پایان دور رفت کنترل شود، تیم‌ها می‌توانند دور برگشت در شهر‌های خود میزبان باشند. با توجه به همه‌گیری کرونا در مورد پلی‌آف بعد از معرفی ۸ تیم نهایی تصمیم‌گیری می‌شود.
رقابت های لیگ برتر از 15 ابان ماه استارت خواهد خورد و بازیکنان و دیگر عوامل هم ۴۸ ساعت پیش از هر بازی باید تست PCR بدهند.
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت