رستم‌پور: به دنبال حضور در NBA هستم/ برای کمک به تیم ملی از هیچ تلاشی

زمان درج: ۱۳۹۹/۴/۲۹ ۱۹:۴۳:۱۴ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

رستم‌پور: به دنبال حضور در NBA هستم/ برای کمک به تیم ملی از هیچ تلاشی

ملی پوش دورگه بسکتبال کشورمان درباره شرایط این روزهای خود توضیحاتی را بیان کرد.

مایک رستم پور بازیکن دو رگه ایرانی – آمریکایی تیم ملی بسکتبال کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص شرایط این روزهای خود عنوان کرد: این روز‌ها به همراه بازیکنان حرفه‌ای و حتی بازیکنان NBA در آمریکا در حال انجام تمرینات زیر نظر مربی ام هستم.

رستم پور: به دنبال حضور در NBA هستم/ برای کمک به تیم ملی از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنم

تمرکز بالایی روی تمرینات فشرده ام دارم 

رستم پور در پاسخ به این سوال که آیا به واسطه ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات ورزشی از لحاظ روحی دچار آسیب شده است یا خیر، عنوان کرد: بسکتبال در هر شرایطی برای من بسکتبال است و من در حال حاضر روی تمرینات ورزشی سنگین تمرکز بالایی دارم و مطمئنا با این تمرینات مدون تمام تلاشم را خواهم کرد تا در المپیک توکیو به تیم ملی کمک کنم.

لیگ بسکتبال ایران در سطح آسیا بسیار قدرتمند است

او در پاسخ به این سوال که فصل بعد در چه تیمی حضور خواهد داشت، بیان کرد: من امسال فصل بسیار خوبی را با شیمیدر سپری کردم و از عملکردی که داشتم واقعا راضی بودم. من برای تیم‌های بسیار خوب و سطح بالایی در ایران بازی کرده ام. ما با شیمیدر شانس بالایی برای قهرمانی داشتیم که ویروس کرونا مانع این اتفاق شد. البته رئیس باشگاه شیمیدر به همراه کادر فنی نقش بالایی در موفقیت‌های ما داشتند. مطمئنم شیمیدر در ادامه قهرمان لیگ می‌شود و برای همین بود که با این تیم بازی و برابر بازیکنان برتر لیگ بسکتبال ایران مصاف کردم. به عقیده من لیگ بسکتبال ایران بدون شک در قاره آسیا بسیار قوی به حساب می‌آید.

به دنبال حضور در NBA هستم

بسکتبالیست کشورمان  ادامه داد: فعلا در تلاش هستم تا در هر تیمی در هر جایی که می‌خواهد باشد، بازی کنم و قطعا NBA  و G League هم جزو آن خواهد بود و طبق تجربه از لحاظ عقد قرارداد هم بهترین شرایط را برای من خواهد داشت.

تعویق المپیک را به فال نیک می‌گیرم

رستم پور در مورد تعویق مسابقات المپیک ۲۰۲۰ اظهار کرد: سال ۲۰۲۰ برای افراد مسن و کسانی که بیماری‌های خاص دارند اصلا خوب پیش نمی‌رود و به نظر من تعویق المپیک اتفاق بسیار خوبی بود. کاری که دنیا انجام می‌دهد این است که به مردم زندگی ببخشد و از این شرایط بیرون بیاییم. مطمئن هستم در تابستان سال بعد المپیک برگزار می‌شود و باید برای این تورنمنت به معنای کامل آماده باشیم.

رستم پور: به دنبال حضور در NBA هستم/ برای کمک به تیم ملی از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنم

مردم ایران من عاشق شما هستم

بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران گفت: می‌خواهم طی پیامی به مردم ایران بگویم همین‌گونه با قدرت رو به جلو ادامه دهید و من همیشه برای شما دعای خیر و بهترین‌ها را آرزو خواهم کرد. با وجود شرایط فعلی همیشه ایمن و سلامت بمانید و به سوی رویاهای خود قدم بردارید. مردم ایران من عاشق شما هستم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت