ملی‌پوش بسکتبال زنان: شاید به بازی‌های ساحلی اعزام نشویم

زمان درج: ۱۳۹۹/۴/۲۹ ۱۹:۴۲:۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

ملی‌پوش بسکتبال زنان: شاید به بازی‌های ساحلی اعزام نشویم

تهران- ایرنا- عضو تیم ملی بسکتبال زنان گفت: در صورت برگزاری بازی‌های ساحلی ۲۰۲۱ چین بعید می‌دانم که فدراسیون ما را عازم این رقابت‌ها کند.

«کیمیا یزدیان طهرانی» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: برای المپیک مقداری کار ما سخت است اما همه تلاشمان را برای کسب سهمیه انجام می‌دهیم. فدراسیون باید مسابقات برون‌مرزی و تدارکاتی برای ملی‌پوشان برگزار کند تا به صورت مستقیم وارد مسابقات اصلی نشویم و این برای ما بهتر است.

وی در پاسخ به این پرسش که در صورت برگزاری بازی‌های ساحلی چین در سال ۲۰۲۱ آیا فدراسیون شما را اعزام می‌کند، گفت: فکر می‌کنم که به این بازی ها اعزام نشویم زیرا تاکنون ما را به این رقابت‌ها اعزام نکرده‌اند.

ملی‌پوش بسکتبال همچنین در خصوص شرایط لیگ برتر یادآور شد: امسال برای تیم بهمن بازی کردم و قهرمان شدیم. این تیم در ۲ فصل گذشته مقام سوم و دوم را بدست آورده بود. در مسابقات غرب آسیا با تیم بهمن مقام دوم را کسب کردیم.  

وی ادامه داد: امیدوارم دیگر تیم‌ها هم چنین حامیانی داشته باشند تا بتوانند در مسابقات حضور یابند. درآمد بیشتر بازیکنان از حضور در لیگ است. زیرا در تمام روز در حال فعالیت ورزشی هستند و وقتی برای داشتن شغل دیگر ندارند.

یزدیان طهرانی عنوان کرد: فدراسیون تاکنون علمکرد خوبی نسبت به تیم ملی دختران داشته است و به عنوان یک ملی‌پوش راضی هستم و نسبت به سال‌های پیش بهتر شده است. گرچه این امکان وجود دارد تا بهتر از این هم باشد و بازی‌های تدارکاتی برای ما در نظر بگیرد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت