عامری: بسکتبال جزو آخرین رشته‌هایی است که به آن مجوز می‌دهند/ طباطبایی از فدراسیون‌های بسکتبال اسپانیا و صربستان الگو بگیرد

زمان درج: ۱۳۹۹/۴/۲۹ ۱۹:۳۴:۳۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

عامری: بسکتبال جزو آخرین رشته‌هایی است که به آن مجوز می‌دهند/ طباطبایی از فدراسیون‌های بسکتبال اسپانیا و صربستان الگو بگیرد

سرپرست تیم بسکتبال شیمیدر گفت: برای برگزاری لیگ بسکتبال بهتر است طباطبایی از روسای کشورهای اسپانیا و صربستان کمک بگیرد.

هادی عامری در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اینکه با این شرایط برگزاری لیگ بسکتبال تصمیم منطقی است یا خیر، اظهار داشت: اکنون تمام ورزش ایران منتظر این هستند تا وضعیت درمان و کنترل بیماری کرونا به چه صورت پیش می‌رود. البته این را هم باید در نظر گرفت اجازه برای برگزاری بازی‌های بسکتبال از سوی ستاد مبارزه با کرونا صادر نشده زیرا جزو رشته‌های پُرخطر به حساب می‌آید.

وی افزود: فکر می‌کنم بسکتبال جزو آخرین رشته‌هایی باشد که به آن مجوز بدهند آن هم به دلیل درگیری فیزیکی و همین مسئله می‌تواند برای بازیکنان خطر آفرین باشد.

سرپرست تیم بسکتبال شیمیدر تصریح کرد: اکنون باید فدراسیون اعلام کند در این شرایط کرونایی که روز به روز هم بیشتر می‌شود، به چه روشی می‌خواهد مسابقات را برگزار کند، زیرا در این اوضاع سخت اقتصادی باشگاه‌ها می‌خواهند هزینه کنند. به نظرم بهترین راهکار این است که فدراسیون مباحثی را که مدنظر دارد تا در جلسه مرداد با باشگاه‌ها اعلام کند از الان به باشگاه‌ها انتقال دهند تا بتوانیم روی این پیشنهادات فکر کنیم. هر سال وقتی در جلسات لیگ حضور پیدا می‌کنیم واقعأ نمی‌دانیم چه اتفاقاتی قرار است بیفتد و بدون اینکه جلسه به خروجی خوبی برسد به پایان می‌رسد. آیا بهتر نیست رییس فدراسیون بسکتبال وقتی که ارتباطات دوستانه‌ای با فدراسیون‌های بسکتبال اسپانیا و صربستان دارد طرح و ایده آنها را برای برگزاری مسابقات جویا شود که به چه طریقی می‌خواهند لیگ خودشان را برگزار کنند تا ما هم چنین روشی را در نظر بگیریم. 

عامری در پاسخ به این سوال آیا مطالبات بازیکنان و اعضای این تیم تسویه حساب شده است یا خیر، گفت: طبق همان تاریخی که قبلاً اعلام کرده بودیم مطالبات بازیکنان و کادرفنی را پرداخت خواهیم کرد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت