شجاعی: می‌توان اردوهای تیم ملی بسکتبال سه نفره را برگزار کرد

زمان درج: ۱۳۹۹/۴/۲۴ ۱۷:۳۱:۳۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

شجاعی: می‌توان اردوهای تیم ملی بسکتبال سه نفره را برگزار کرد

شیدا شجاعی که موافق برگزاری اردوهای آمادگی تیم ملی بسکتبال سه نفره برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه بازی‌های المپیک توکیو است، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: تمرینات توپی و بدنسازی‌ام را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌دهم اما اینکه تمرین تیمی نداریم مسئله دیگری است که نمی‌توانم نظر بدهم، اما بازیکنان سعی کردند آمادگی خود را تا حد ممکن حفظ کنند.

وی با اشاره به لزوم برگزاری اردوهای تیم ملی اظهار داشت: به نظر من باید اردوهای تیم ملی بسکتبال سه نفره برگزار شود درحال حاضر لیگ برتر فوتسال بانوان قرار است برگزار شود و با این شرایط ممکن است فضایی ایجاد شود که بتوانیم تمرینات مان را انجام دهیم. پس به نظر من خیلی بهتر است که اردوها انجام شود.

ملی‌پوش بسکتبال سه نفره بانوان به گروه ایران در مسابقات کسب سهمیه بازی‌های المپیک توکیو اشاره کرد و افزود: در گروه سختی قرار داریم اما هر سال بهتر از سال قبل هستیم و نمی‌توانم درباره این رقابت‌ها نظر بدهم که چه اتفاقی می‌افتد با این حال ما تلاش مان را می‌کنیم.

وی ادامه داد: مسابقات فوتبال و فوتسال درحال برگزاری است یعنی اگر پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود و تست کرونا هم از ما گرفته شود فکر نمی‌کنم مشکلی بوجود آید.

شجاعی در پایان حضور در مسابقات بین المللی را در بالا رفتن آمادگی تیم ملی موثر دانست و گفت: موافق شرکت در مسابقات بین المللی هستم و همیشه می‌گویم باید چنین مسابقاتی برای بانوان اتفاق بیافتد چون روی آمادگی تیمی ما تاثیرگذار است، اما در این شرایط چنین امری امکان پذیر نیست و شاید اگر خیلی تلاش کنند مثل سابق اردوها را برگزار کنند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت