تناقض در حرف های کلاهی و طباطبایی

زمان درج: ۱۳۹۹/۴/۲۴ ۱۷:۱۲:۴۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تناقض در حرف های کلاهی و طباطبایی

در بسکتبال نیروی کارآمد کم نداریم پس چه کاری است یک نفر همزمان دو شغل مهم داشته باشد؟

گروه ورزش/شهرآرانیوز، شبنم کلاهی سرپرست دبیری فدراسیون بسکتبال و رئیس هیئت بسکتبال تهران، بر خلاف رامین احمدی طباطبایی رئیس فدراسیون، اعتقاد دارد چندشغله بودن در بسکتبال تداخلی در کار‌ها به وجود نمی‌آورد.
این در حالی است که طباطبایی دو هفته پیش در مجمع سالیانۀ هیئت بسکتبال استان گلستان با انتقاد از اسدالله کبیر رئیس این هیئت گفته بود وی باید بین مسئولیت در شهرداری گرگان و هیئت، یکی را انتخاب کند، چون تضاد منافع به وجود می‌آید.
سرپرست دبیری فدراسیون بسکتبال می‌گوید: «مشکلی در انجام کار‌ها چه در فدراسیون و چه در هیئت استان پیش نیامده است»
او همچنین با اشاره به انتخاب جعفر محمدپور، داور بسکتبال و سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی به عنوان رییس کمیته مسابقات هیئت بسکتبال تهران گفته است: «در مورد هیئت بسکتبال مشکلی پیش نخواهد آمد و باعث افتخار ماست که از طرف مسئولان فدراسیون دوومیدانی به سمت سرپرست دبیری منصوب شده‌اند. در حال حاضر هم که مسابقه‌ای نداریم پس هیچ تداخل و مشکلی ایجاد نمی‌شود.»
به نظر می‌رسد رئیس فدراسیون پس از آنکه فکری به حال بازنشسته‌های فدراسیون کرده حالا باید به فکر دو شغله‌ها باشد. در بسکتبال نیروی کارآمد کم نداریم پس چه کاری است که یک نفر همزمان دو شغل مهم داشته باشد؟ هیات بسکتبال تهران یکی از بازوان اصلی فدراسیون است و کار برای انجام در آن کم نیست. در چنین شرایطی اگر کلاهی در نهایت حکم دبیری فدراسیون را بگیرد باید بلافاصله برای ریاست هیات بسکتبال چاره‌ای اندیشیده شود.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)



ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت