عامری: نبود تیم‌های خوب به بسکتبال آسیب می‌زند/ فدراسیون از سایر کشورها برای برگزاری مسابقات الگوبرداری کند

زمان درج: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۱۶:۵۳:۳۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

عامری: نبود تیم‌های خوب به بسکتبال آسیب می‌زند/ فدراسیون از سایر کشورها برای برگزاری مسابقات الگوبرداری کند

هادی عامری در گفت‌وگو با میزان، در خصوص احتمال عدم تیمداری پتروشیمی و شهرداری گرگان در لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: به نظرم نبود تیم‌های با کیفیت و ریشه‌دار که در بسکتبال خوب هزینه کرده‌اند هم در روند لیگ تاثیر منفی می‌گذارد و هم از جذابیت لیگ برتر بسکتبال کاسته می‌شود. امیدوارم تمام تیم‌های خوب در لیگ باشند تا تنور مسابقات بیشتر داغ شود.

وی در مورد آمادگی مشروط شیمیدر هم برای حضور در مسابقات لیگ گفت: درست است تیم ما هم اعلام آمادگی کرده اما مشروط است. حضور ما منوط به مهار بیماری کرونا دارد، هر چند که در چند وقت اخیر دوباره شاهد اوج گرفتن این بیماری بوده‌ایم و با این شرایط مشخص نیست که در ماه‌های آینده آیا از شدت این بیماری کاسته می‌شود یا خیر.

سرپرست تیم بسکتبال شیمیدر تصریح کرد: باید منتظر بمانیم تا ببینیم مسئولان وزارت بهداشت و ستاد کرونا چه تصمیمی در رابطه با شروع دوباره مسابقات ورزشی اتخاذ می‌کنند و همچنین برنامه‌ریزی فدراسیون نسبت به شرایط پروتکل‌ها چگونه است تا مسابقات بدون مشکل برگزار شود. به مسئولان توصیه می‌کنم لیگ‌هایی که در کشورهای دیگر برگزار می‌شود را از آنها الگوبرداری کند که ما هم چنین رویه‌ای را در پیش بگیریم.

عامری با اشاره به اینکه برخی تیم‌ها نگران هستند تا اتفاقات فصل گذشته در فصل جاری هم رقم نخورد گفت: اکنون که بیشتر تیم‌ها سرمایه‌گذاری بالایی برای حضوری موفق در لیگ انجام داده‌اند، نگران این هستند که ممکن است اتفاقات فصل گذشته در فصل جاری هم رقم بخورد. زیرا در صورت وقوع چنین اتفاقی ممکن است مشکلات فصل گذشته در فصل جاری هم از لحاظ پرداخت مبالغ قراردادها گریبانگیر باشگاه‌ها شود. دوری از مسابقات ضربه بدی به پیکره بسکتبال وارد کرده اما این را هم باید دانست شرایط برای برگزاری مهیا نیست.

وی در خصوص اینکه چه زمانی جلسه فدراسیون با تیم‌های لیگ برتری برگزار خواهد شد، اظهار داشت: فعلأ برای برگزاری جلسه از سوی فدراسیون به ما موضوعی اعلام نشده است.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت