وضعیت مبهم بودجه تیم بسکتبال نفت آبادان/ هرسال کمتر از پارسال

زمان درج: ۱۳۹۹/۴/۵ ۱۰:۷:۴۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

وضعیت مبهم بودجه تیم بسکتبال نفت آبادان/ هرسال کمتر از پارسال

سرپرست تیم بسکتبال نفت آبادان گفت: وضعیت بودجه‌مان برای فصل بعد مشخص نیست، اما آنطور که پیش از این بوده هرسال کمتر شده است.

مرتضی سام بوشهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم بسکتبال نفت آبادان اظهار داشت: با توجه به قرمز بودن وضعیت ویروس کرونا در خوزستان فعلا کلیه فعالیت‌های ورزشی تعطیل است و نمی‌توانیم کاری انجام دهیم.

وی در مورد اینکه برای فصل بعد چه برنامه‌ای دارید، گفت: در حال حاضر برنامه‌ خاصی وجود ندارد. البته مجوز تیم‌داری داریم، اما وضعیت بودجه مشخص نیست و هر سال کمتر از سال قبل می‌شود. نفت در دو سه سال اخیر نتایج خیلی خوبی گرفته، اما با مشکل بودجه مواجه است.

سرپرست تیم بسکتبال نفت عنوان کرد: قهرمان و نایب قهرمان لیگ برتر و در آسیا سوم شده‌ایم، اما از این به بعد دیگر نمی‌شود همانند سابق پیش رفت. برای بستن تیم خوب نیاز به بودجه است و هم بازیکنان و هم تماشاگران با توجه به نتایج سال‌های قبل از این تیم انتظار دارند.

سام بوشهری با اشاره به اینکه هزینه‌ها بالا رفته است، گفت: بحث هتل، پرواز و لباس همیشه ثابت بوده و نمی‌توان که آنها را حذف کرد. چه در رده اول باشیم و چه آخر این هزینه‌ها وجود دارند. بازیکنان هم قطعا به وضعیت دلار نگاه می‌کنند تا قرارداد ببندند. فکر نمی‌کنم با این قیمت دلار کسی بتواند خارجی جذب کند.

وی در مورد وضعیت قراردادهای فصل و اینکه به خاطر تعطیلی لیگ چیزی کسر خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: تاکنون 70 درصد مبلغ قراردادها پرداخت شده است و اینکه کم شود یا خیر، مدیرعامل باشگاه می‌تواند پاسخگو باشد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت