نشست برنامه ریزی برای حضور مجدد تیم بسکتبال استان چهارمحال و بختیاری در سوپرلیگ کشور برگزار شد.

زمان درج: ۱۳۹۹/۳/۲۶ ۱۷:۱۱:۱۹ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

نشست برنامه ریزی برای حضور مجدد تیم بسکتبال استان چهارمحال و بختیاری در سوپرلیگ کشور برگزار شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، نشست مدیرکل ورزش و جوانان و پیشکسوتان بسکتبال چهارمحال و بختیاری با شهردار شهرکرد درخصوص حضور مجدد تیم بسکتبال استان در سوپرلیگ کشور برگزار شد.

حمیدکریمی مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری در این نشست گفت: بی سابقه ترین همکاری بین شهرداری و شورای شهر با ورزش استان را طی دو سال اخیر شاهد هستیم.

او با اشاره به اینکه شهرداری باید فرهنگ تیم داری را در استان نهادینه کند افزود: اگرحمایت باشد،  میتوانیم ۲۰ ورزشکار لیگ برتری استان را از سایر تیم های کشور به چهارمحال و بختیاری بیاوریم.


 


بهادر عبدالغنی شهردار شهرکرد نیز در این نشست اظهار داشت: به دنبال استفاده از محبوبیت و پتانسیل مردمی ورزش برای شهرداری هستیم.

او با اشاره به اینکه صنعت استان باید وارد گود ورزش استان شود افزود: با موافقت اعضای شورای شهر، تمامی تلاش خود را برای حمایت کامل از بسکتبال انجام خواهیم داد.

خدایار قاسمپور رییس هیات بسکتبال استان نیز با بیان اینکه مطالبه امروز مردم و جوانان حضور مجدد در لیگ است افزود: شهرکرد کندوی عسل بسکتبال کشور است وهم اکنون شاکله اصلی تیم ملی را بازیکنان این استان تشکیل میدهد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت