تکذیب دخالت باشگاه خصوصی در مورد وضعیت نیمکت تیم‌ملی بسکتبال

زمان درج: ۱۳۹۹/۳/۲۴ ۲۳:۵۰:۴۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تکذیب دخالت باشگاه خصوصی در مورد وضعیت نیمکت تیم‌ملی بسکتبال

مدیر تیم‌های ملی بسکتبال با رد دخالت یک باشگاه خصوصی در مورد نیمکت تیم‌ملی گفت: کمیته فنی تمام برنامه‌ها را بررسی و بهترین تصمیم را می‌گیرد.

مسعود قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حواشی رخ داده در مورد نیمکت تیم‌ملی بسکتبال اظهار داشت: اصلا جای نگرانی نیست. تنها بحث پایان قرارداد سرمربی است و در این مورد هم کمیته فنی و شخص رئیس فدراسیون کارها را انجام می‌دهند. تمام موارد در کمیته فنی بحث و بررسی می‌شود و طباطبایی هم خودش در این مورد صحبت‌های لازم را انجام داده است.

وی در مورد اینکه برخی از رسانه‌ها عنوان کرده اند یک باشگاه خصوصی به دنبال برکناری شاهین‌طبع است، گفت: ما این موضوع را اصلا تایید نمی‌کنیم و به این موارد هم توجه نمی‌کنیم.

مدیر تیم‌های ملی بسکتبال در پاسخ به این سوال که مگر قرارداد شاهین طبع تا پایان المپیک نبوده است، تاکید کرد: المپیک قرار بود تابستان امسال برگزار شود که به تعویق افتاد. قرارداد تا تابستان سال جاری بوده و کمیته فنی پس از بررسی‌های لازم بهترین و درست‌ترین تصمیم را خواهد گرفت.

وی عنوان کرد: تیم ملی تا آذرماه برنامه‌ای ندارد و نباید از الان در مورد آن بحث و حواشی به وجود بیاید. اکنون مهمترین دغدغه فدراسیون پایان کرونا و پیگیری برنامه‌های رده های سنی است.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت