حق بسکتبال ذوب آهن خورده شد

زمان درج: ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۸:۴۸:۲۹ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

حق بسکتبال ذوب آهن خورده شد

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان گفت: متاسفانه در دیدار رفت دیدار بسکتبال شهرداری گرگان و ذوب آهن اصفهان، عدالت برای بسکتبال ذوب آهن اجرا نشد و امیدوارم این تصمیم برگردد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، مهران حاتمی امشب پس از باخت تیمش برابر تیم بسکتبال شهرداری گرگان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امروز خیلی بد بازی کردیم و من فکر می‌کنم بازیکنانمان هنوز عادت ندارند برابر این حجم از تماشاگر و هوادار بازی کنند و به نظرم پیروزی بازی امشب توسط هواداران بسکتبال شهرداری گرگان رقم خورد.

وی ضمن تبریک به تیم بسکتبال شهرداری گرگان، ادامه داد: به هیچ عنوان بازیکنان ما امشب خوب بازی نکردند و ما بازی را باختیم.

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری فارس که به نظر می‌رسید هیچکدام از تاکتیک‌های مدنظر شما در زمین اجرا نشد و به نظر می‌رسد هنوز تاثیر اتفاقات دیدار عقب افتاده با گرگان در عملکرد تیم تاثیرگذار است، گفت: فشار هواداران تنها دلیل باخت امشب بود.

حاتمی اضافه کرد: به هیچ عنوان اتفاقات آن بازی موثر نبوده چون یک موضوعی بود که فراموش شده و تاثیری در باخت امشب ندارد.

وی در خصوص تصمیم تیم بسکتبال ذوب آهن برای عدم حضور برابر شهرداری گرگان در دیدار عقب افتاده و توهین دانستن این اقدام توسط برخی از کارشناسان و هواداران، گفت: اگر توهینی در این موضوع اتفاق افتاده باشد به ذوب آهن توهین شده است.

 

زودتر به ما اطلاع می‌دادند همکاری می‌کردیم/ عدالت برای ذوب آهن برقرار نشد

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان تاکید کرد: به ما گفتند ساعت 16 روز پنجشنبه بازی دارید و من به عنوان مربی ساعت 12 و 39 دقیقه از فدراسیون تماسی را دریافت کردم که گفته شد بازی انجام نخواهد شد و این اتفاق در مسیر رفتن به سمت سالن رخ داد.

حاتمی اضافه کرد: من اعلام کردم من تصمیم گیرنده نیستم و زمانی که ما به محل برگزاری مسابقه رسیدیم باشگاه به ما اعلام کرد تیم گرگان ساعت 23 و 30 دقیقه به اصفهان رسیدند و اسناد آن هم موجود است و از نظر ما بازی باید برگزار شود.

وی گفت: موضوع دیر رسیدن تیم گرگان به اصفهان برای باشگاه قابل قبول نبود و به ما گفتند بروید و یکشنبه به اصفهان برگردید و ما هم همین کار را کردیم.

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: من یا سرپرست هیچ دخل و تصرفی در این تصمیم نداشتیم و باشگاه این تصمیم را گرفت و این اتفاقات می‌گذرد و مهم نیست.

حاتمی متذکر شد: مهم این است که عدالت برای ذوب آهن برقرار نشده و متاسفانه زمانی به ما اطلاع دادند که ما در مسیر سالن بودیم و اگر زودتر این موضوع را به ما می‌گفتند ما هم مجموعه‌ای نبودیم که همکاری نکنیم.

وی اضافه کرد: ما با اتوبوس به گرگان آمدیم و امشب باختیم، آیا یک کلمه گفتیم این بازیکنان خسته بودند و با اتوبوس آمدند و خودشان را به گرگان رساندند.

 

حق بسکتبال ذوب آهن خورده شد

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان خاطرنشان کرد: من اسم اتفاقی که برای آن دیدار رخ داد را حرفه‌ای‌گری نمی‌گذارم و به نظرم حق ذوب آهن در این اتفاق خورده شده است.

حاتمی در پاسخ به این سوال که گرگان یک بار به اصفهان آمد و بازی لغو شد، گفت: آن تصمیمی نبود که در اختیار فدراسیون، باشگاه یا هر فرد ورزشی دیگر باشد، مصلحت و تصمیم بر این بود آن بازی انجام نشود.

وی اضافه کرد: ما هم از لغو شدن آن دیدار ناراحتیم چون خیلی بد است که تیمی به شهر میزبان برود و هزینه کند اما نتواند بازی کند، اما در مجموع با اتفاقات پیش آمده بسکتبال متضرر شد و نکته منفی برای بسکتبال بود که یک رای را صادر کردند که سزاوار بسکتبال نبود.

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان تاکید کرد: امیدوارم جلسه‌ای برگزار شود و این حق را برای ذوب آهن برگردانند و اجازه دهند یک بازی برگزار شود چون این بازی برای ما دو امتیاز داشت که ما دو امتیاز را از دست دادیم.

حاتمی گفت: هدف ما از ابتدا بودن در جمع چهار تیم نبوده و برنامه‌ریزی‌های دیگری داشتیم و اگر در این بازی هم دیده باشید بازیکنان جوان را به میدان فرستادیم.

وی بیان کرد: در دوران بازیگری و مربی‌گری خودم ندیدم باشگاهی بگوید من دیر رسیدم و خسته‌ام و بازی را 20 بر صفر به سودش محسوب کنند.

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان در خصوص بازی بعدی تیمش برابر تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت: بازی بسیار حساس و برای ما با اهمیت است و باید پیروز شویم تا بتوانیم در جمع هشت تیم برتر و رقابت‌های پلی‌آف حاضر شویم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت