شاهین طبع: تغییرات در بازیکنان خارجی خواهیم داشت

زمان درج: ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۸:۴۴:۴۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

شاهین طبع: تغییرات در بازیکنان خارجی خواهیم داشت

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در دیدار برابر ذوب آهن اصفهان گفت: امکان تغییراتی در بازیکنان وجود دارد و احتمال اینکه بین بازیکنان خارجی تیم تغییراتی را داشته باشیم وجود دارد و باید ببینیم شرایط تیممان به چه شرایطی می‌رسد و بعد تصمیم بگیریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، مهران شاهین‌طبع پس از پیروزی امشب تیمش برابر تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بازی امشب را خیلی خوب شروع کردیم و تیم ذوب آهن تیم قابل احترامی است و بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد اما امشب ما تمرکز بهتری داشتیم و پیروز شدیم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما امشب با ایجاد اختلاف امتیاز موفق شدند این اختلاف امتیاز را حفظ و اضافه کنند و فکر می‌کنم در مجموع تمرکز بهتر ما روی بازی باعث شد بازی بهتری را ارائه دهیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری فارس درباره تاثیرگذاری «کیوان ریاعی» در تیم بیان کرد: بازیکنانی را که اضافه کردیم باعث شده هماهنگی تیم کمی بهم بریزد اما تمامی بازیکنان زحمت می‌کشند و تمرین می‌کنند این هماهنگی زودتر بدست بیاید و با توجه به اینکه هنوز بازیکنان آسیب‌دیده در تیم داریم که در صورت اضافه شدن این بازیکنان به تیم شرایط ما بهتر خواهد شد.

شاهین‌طبع تاکید کرد: باشگاه به نوعی برنامه‌ریزی می‌کند که بتوانیم برای پلی‌آف بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم و نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی درباره «پوریا غنودی» که بازی چندانی هم به وی داده نمی‌شود، گفت: برخی از بازیکنان ما آسیب‌دیدگی داشتند و از برنامه تمرینی تیم دور بودند و ما می‌توانیم لیست 12 نفره را برای هر بازی ارائه دهیم در شرایطی که دوست داریم به بازیکنان جوان هم بازی دهیم اما حساسیت بازی‌ها و آسیب دیدگی‌ها باعث می‌شود از مجموع نهایی ما برای مسابقات دور باشند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره اضافه شدن بازیکن به تیم بیان کرد: امکان تغییراتی در بازیکنان وجود دارد و احتمال اینکه بین بازیکنان خارجی تیم تغییراتی را داشته باشیم وجود دارد و باید ببینیم شرایط تیممان به چه شرایطی می‌رسد و بعد تصمیم بگیریم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت