گرگان و ذوب آهن دوباره به هم رسیدند

زمان درج: ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۸:۴۶:۵۴ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

گرگان و ذوب آهن دوباره به هم رسیدند

تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و ذوب آهن اصفهان بعد از جنجال مسابقه معوقه نیم فصل اول، بالاخره این هفته باید با هم روبرو شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مسابقه ذوب آهن اصفهان و شهرداری گرگان پر حاشیه‌ترین دیدار نیم فصل نخست لیگ برتر بسکتبال بود. این مسابقه یک بار به دلیل شرایط اصفهان در زمان اصلی به تعویق افتاده بود و بار دیگر با اصرار فدراسیون بسکتبال در زمان معوقه تعیین شده به ۲۴ ساعت بعد موکول شد. باشگاه ذوب آهن به تصمیم فدراسیون اعتراض کرده و در زمان تعیین شده به سالن نیامد. کمیته انضباطی فدراسیون با توجه به غیبت ذوب آهن در مسابقه، رأی به باخت فنی این تیم داد.

با همه این شرایط، گرگانی‌ها و اصفهانی‌ها بالاخره در هفته هجدهم لیگ برتر با یکدیگر روبرو می‌شوند. هواداران گرگانی در پیام‌هایی مجازی از این مسابقه به عنوان «دیداری برای درس مهمان نوازی» یاد کرده اند.

 شیمیدر با بحران مصدومیت روبرو پتروشیمی 

تیم شیمیدر قم که در این فصل با مصدومیت پیاپی بازیکنان دست و پنجه نرم می‌کند، فردا باید به مصاف پتروشیمی بندرامام در خانه حریف برود. مهدی کامرانی ستاره باسابقه شیمیدر به دلیل مصدومیت دست احتمالا تا پایان فصل عادی مسابقات به ترکیب این تیم باز نمی‌گردد و وضعیت ویورلی استین بازیکن خارجی شیمیدر هم برای این مسابقه مشخص نیست. درو درغوکاسیان یکی دیگر از بازیکنان مصدوم شیمیدر در هفته هفدهم بود که خبری درباره غیبت یا حضور این بازیکن در بازی مقابل پتروشیمی منتشر نشده است.

 دومین مسابقه مهم خوزستان 

تیم نفت آبادان هم در هفته‌های اخیر علاوه بر شیمیدر قم با مشکل مصدومیت بازیکنان مواجه شده است. محمد ترابی بازیکن بلندقامت نفت هنوز وضعیت مشخصی برای همراهی تیم ندارد. نیما عامری هفته قبل با شکستگی بینی مواجه شد و وحید حاجیان به دلیل مصدومیت پاشنه پا، دقایق کوتاهی در زمین بود.

آبادانی‌ها در نیم فصل نخست موفق به شکست مهرام در تهران شدند و این بار میزبان تیم مدعی تهرانی هستند.

 رقابت مهم برای اکسون 
تیم اکسون تهران که با یک مسابقه کمتر در رده دهم جدول رده بندی قرار دارد، این هفته شانس خوبی برای صعود در جدول رده بندی با شکست توفارقان آذرشهر دارد. توفارقان در سالن پورشریفی تبریز میزبان این مسابقه است و هنوز شرایط برای میزبانی در سالن آذرشهر فراهم نیست.

 فرصت فرار از قعر جدول 

تیم مس کرمان که با توجه به مسابقات معوقه در قعر جدول رده بندی لیگ جای گرفته است، این هفته میزبانی شورا و شهرداری قزوین را برعهده دارد و فرصت خوبی برای جدایی از انتهای جدول پیدا می‌کند. دو مسابقه قبلی مس کرمان به دلیل برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی به تعویق افتاد و کرمانی‌ها با وقفه‌ای حدودا ده روزه بار دیگر در لیگ برتر بازی می‌کنند.

 میزبانی نیروی زمینی بعد از سفر جنوب 

تیم نیروی زمینی تهران که در دو هفته قبل به بندرعباس و آبادان سفر کرده بود، این هفته میزبان آویژه صنعت مشهد است. آویژه با ۱۱ برد جای خود را در رده ششم جدول رده بندی تثبیت کرده و فاصله زیادی با دیگر تیم‌های میانه جدول دارد.

 پدافند مهمان بندرعباس 

سومین مسابقه جنوب این هفته به میزبانی شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود و پدافند شهرکرد به مصاف تیم میانه جدولی می‌رود. بندرعباس همچنان در میانه جدول برای صعود به پلی آف با سه تیم دیگر رقابت دارد.

 >>   برنامه کامل هفته هجدهم لیگ برتر به این شرح است: 

دوشنبه ۲۳ دی
پتروشیمی بندرامام _ شیمیدر قم
نیروی زمینی _ آویژه صنعت پارسا مشهد
صنعت مس کرمان _ شورا و شهرداری قزوین
شهرداری بندرعباس _ رعد پدافند هوایی شهرکرد
توفارقان آذرشهر _ اکسون تهران
پالایش نفت آبادان _ مهرام تهران
شهرداری گرگان _ ذوب آهن اصفهان

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت