میرزایی: بازی ما با شیمیدر جنگ تیم‌های بالای جدول است

زمان درج: ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۸:۴۶:۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

میرزایی: بازی ما با شیمیدر جنگ تیم‌های بالای جدول است

عضو تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام گفت:مسابقه ما با شیمیدرقم جنگ تیمی‌های بالای جدول است و ما هم برای این مسابقه کاملا آماده‌ایم.

میثم میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص دیدار تیم‌های پتروشیمی بندر امام و شیمیدرقم اظهار داشت: ما توانستیم تیم شیمیدرقم را در دور رفت شکست دهیم اما هر دیدار سختی‌های خاص خودش را دارد زیرا این تیم خودش را تقویت کرده و به طور حتم بازی سختی با وجود میزبانی در انتظار ما خواهد بود. شیمیدر از جمله تیم‌های خوب لیگ محسوب می‌شود که تاکنون نتایج خوبی را به دست آورده است. امیدوارم بتوانیم بازی خوب و قابل قبولی مقابل این تیم انجام دهیم.

وی در خصوص نبود چند بازیکن شیمیدر قم در این دیدار گفت: بسکتبال رشته‌ای است که در روز بازی همه چیز آن مشخص می‌شود. به نظرم کار تیمی نمایانگر عملکرد یک تیم خواهد بود، نه عملکرد فردی. امیدوارم هر چه زودتر مصدومیت مهدی کامرانی که از بزرگان بسکتبال است برطرف شود و به میادین برگردد. با وجود نبود چند مهره کلیدی، جمشیدی از بازیکنان کلیدی این تیم محسوب می‌شود که از ابتدای فصل تاکنون امتیازات خوبی را برای آنها در لیگ برتر بسکتبال کسب کرده و امیدوارم با انسجام فردی مانع از درخشش دوباره این بازیکن شویم.

عضو تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام تصریح کرد: به نظرم لیگ امسال نسبت به لیگ قبل از کیفیت بیشترى بر خوردار است و همین باعث می شود تا بازیکنان در کوران مسابقات قرار بگیرند. به هر حال این مسابقه جنگ تیمی‌های بالای جدول است و ما هم برای این مسابقه کاملا آماده‌ایم. 

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت