پیروزی بلندقامتان خانه بسکتبال کردستان برابر حریف تهرانی

زمان درج: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۹:۵۴:۱ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

پیروزی بلندقامتان خانه بسکتبال کردستان برابر حریف تهرانی

تیم خانه بسکتبال کردستان در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال مردان کشور، مهمان خود آینده سازان تهران را با نتیجه ۶۸ بر ۶۵ مغلوب کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، مدیر کل ورزش و جوانان گفت:  هفته پایانی دور رفت رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور شامگاه جمعه با حضور تعداد زیادی از تماشاگران سنندجی در سالن آزادی سنندج پیگیری شد که خانه بسکتبال کردستان در کوارتر اول با نتیجه ۲۱ بر ۱۴ پیروز میدان بود.پیروزی بلندقامتان خانه بسکتبال کردستان برابر حریف تهرانی
حامد جولایی افزود: در کوارتر دوم باز هم این نماینده کردستان بود که با یک بازی خوب، برتری خود را حفظ کرد و توانست رقیب تهرانی خود را با نتیجه ۳۲ بر ۲۷ مغلوب و راهی رختکن کند.
جولایی گفت: در کوارتر سوم این دیدار تیم مهمان یعنی آینده‌سازان تهران با بازی بهتر و حساب شده و در رقابتی تنگاتنگ با نتیجه ۵۰ بر ۴۵ از تیم میزبان پیشی گرفت.
وی افزود: در کوارتر چهارم و پایانی، تیم خانه بسکتبال کردستان با تشویق هواداران پرشور خود توانست با نتیجه ۶۸ بر ۶۵ مهمان خود تیم آینده‌سازان تهران را شکست دهد.
جولایی گفت: تیم خانه بسکتبال کردستان در حال حاضر و تا پایان هفته سیزدهم در جدول رده بندی رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال مردان کشور (گروه شمال) با ۱۹ امتیاز در رده پنجم قرار دارد.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت