جلیلی: چند بازیکن‌ ما با سِرم به بازی رسیدند/ شرایط سالن گرگان روی همه تیم‌ها فشار می‌آورد

زمان درج: ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ ۹:۲۹:۱۹ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

جلیلی: چند بازیکن‌ ما با سِرم به بازی رسیدند/ شرایط سالن گرگان روی همه تیم‌ها فشار می‌آورد

سرپرست تیم بسکتبال آویژه صنعت گفت: بازی نزدیکی با گرگان داشتیم اما چند بازیکن ما سرما خورده و قبل از مسابقه زیر سرم بودند.

مجید جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شکست آویژه صنعت مشهد مقابل شهرداری گرگان در هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: بازی خیلی نزدیکی بود. ما قبل از این بازی دو سه بازیکن بیمار و سرماخورده داشتیم که قبل از مسابقه زیر سرم بودند. مجبور شدیم آنها را بیاوریم و بازی کنیم.

وی گفت:‌ شانس برد داشتیم اما نشد. شهرداری گرگان تیم بزرگی است و تماشاگران فوق‌العاده‌ای دارد. 

سرپرست تیم بسکتبال آویژه صنعت مشهد در مورد اینکه در کوارتر اول فاصله زیاد شد، تاکیبد کرد: شرایط سالن و تماشاگران فشار مضاعفی را در کوارتر اول نه تنها به تیم ما بلکه به همه تیم‌های دیگر هم می‌آورد. در این بازی شوت‌های ما هم نرفت و بچه‌ها آنچنان سرحال نبودند. به هر حال بازی به همین شکل است و قرار نیست همیشه در فرم ایده‌آل خود باشید.

جلیلی با اشاره به اینکه برای برد به میدان رفته بودیم، عنوان کرد: در مجموع از  عملکرد بچه‌ها راضی هستیم و مطمئنا در آینده جبران می‌کنیم. ما یک هدف گذاری انجام داده بودیم که به آنها رسیدیم. 

وی در مورد اینکه گفته می‌شود احتمالا دارد مربی صربستانی این تیم جدا شود، گفت: به هیچ عنوان این موضوع صحت ندارد.  مطمئنا بازیکنان و مربیان خارجی تحت تاثیر فضای به وجود آمده قرار نخواهند گرفت چون ما در کشورمان در امنیت کامل به سر می‌بریم و همه چیز ختم به خیر خواهد شد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت