تیم بسکتبال شهرداری قزوین به مصاف حریفان می رود

زمان درج: ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ ۹:۲۷:۳۹ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تیم بسکتبال شهرداری قزوین به مصاف حریفان می رود

روز پنجشنبه 19 دی ماه امسال تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین در هفته هفدهم لیگ برتر به مقابله با حریف تهرانی خود می رود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، پویا تاجیک با اعلام این خبر گفت: این دیدار در قالب هفته چهارم دور برگشت مسابقات لیگ برتر روز پنجشنبه 19 دی ماه در سالن شهید بابایی شهر قزوین برگزار می‌شود.

سرمربی تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین افزود: متاسفانه سه بازی نخست دور برگشت را مقابل تیم‌های شیمیدر قم، اکسون تهران و پالایش نفت آبادان واگذار کردیم درحالیکه احتمال پیروزی تیم قزوین مقابل حریف‌های تهرانی و آبادانی بالا بود.

تاجیک با واکاوی دلایل شکست نماینده قزوین در دقایق آخر، اضافه کرد: تیم قزوین ۳۵ دقیقه مقابل حریف با قدرت حضور می‌یابد اما در پنج دقیقه آخر نبض بازی را از دست می‌دهد که شاید دلیل آن باخت‌های متوالی و فقدان روحیه میان بازیکنان است.

وی ادامه داد: ما برای ماندن در لیگ برتر به چهار پیروزی تا پایان فصل نیاز داریم و به امید پیروزی و کسب امتیاز وارد دیدارها می‌شویم.

سرمربی تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: هم اینک بازیکنان تیم در آمادگی نسبی قرار دارند و امیدواریم با پیروزی در دیدار فردا روحیه بازیکنان تیم بیشتر شود.

تاجیک یادآور شد: تیم شورا و شهرداری قزوین در حال حاضر با ۱۶ بازی، ۲ برد، ۱۴ باخت و ۱۸ امتیاز در رده ۱۲ جدول لیگ برتر بسکتبال قرار دارد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت