حسن‌زاده: روی اشتباهات خودمان به مهرام باختیم

زمان درج: ۱۳۹۸/۹/۹ ۱۰:۸:۳۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

حسن‌زاده: روی اشتباهات خودمان به مهرام باختیم

محمد حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شکست تیم پتروشیمی مقابل مهرام در لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: بازی سختی بود. تمرکز بازیکنانمان در این دیدار پایین بود و کنار آن نیز اشتباهات زیادی داشتیم. توپ‌های زیادی را هم لو دادیم که تمام این مسائل دست به دست هم داد تا بازنده شویم.

وی ادامه داد: تمامی بازیکنان بازی خوبی ارائه ندادیم. نتوانستیم نکاتی را که کادرفنی به ما انتقال داده بود به خوبی در زمین پیاده کنیم. البته این پایان کار نیست. تلاش می‌کنیم در ادامه لیگ این نتیجه و شکست را جبران کنیم.

بازیکن تیم بسکتبال پتروشیمی در خصوص بازی هفته آینده این تیم مقابل صنعت مس کرمان، تصریح کرد: تمام بازی‌های لیگ سختی‌ خاص خودشان را دارد. تیم‌هایی که جوان هستند از انگیزه بالایی برخوردارند تا مقابل تیم‌های پر مهره لیگ خودشان را نشان دهند. قطعا روی کاغذ بازی با صنعت مس کرمان برای ما راحت است؛ اما به هر حال بسکتبال بازی لحظه‌ها است. ممکن خواهد بود هزار و یک اتفاق در آن رخ دهد. سعی می‌کنیم بازی به بازی پیش برویم.

حسن‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه خستگی سفر به تیم ما لطمه زد، چرا که اگر روز خوبمان بود، نتیجه به شکل دیگری برایمان رقم می‌خورد. البته مهرام هم کم ضعیفی نیست و از بازیکنان و کادرفنی با تجربه‌ای برخوردار است. لیگ امسال قابل پیش‌بینی نیست. تیم‌ها سعی می‌کنند در دور مقدماتی نتایج خوبی بگیرند تا در مرحله پلی‌آف با بازی‌های راحتی مواجه شوند. بدون شک در مراحل حذفی ترکیب تیم‌ها نسبت به الان با تغییراتی روبه‎رو خواهد شد. تمام تیم‌ها از شانس بالایی برای حضور در مراحل پایانی برخوردارند. باید تمرکزمان را به این معطوف کنیم تا به اهدافی که برای خودمان ترسیم کرده‌ایم در ادامه لیگ برسیم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت