کاپیتان تیم‌ بسکتبال شهرداری گرگان به بازی نیروی زمینی می‌رسد

زمان درج: ۱۳۹۸/۸/۱۶ ۱۰:۲۴:۱۱ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

کاپیتان تیم‌ بسکتبال شهرداری گرگان به بازی نیروی زمینی می‌رسد

گرگان - ایرنا - سرمربی بسکتبال شهرداری گرگان با یادآوری غیبت امیر صدیقی کاپیتان و رهام کبیر بازیکن این تیم در بازی تدارکاتی مقابل کوچین آمل گفت: این دو بازیکن به علت بیماری و مصدومیت نتوانستند مقابل کوچین حضور داشته باشند اما صدیقی به بازی فردا /پنجشنبه/ در برابر نیروی زمینی از سری رقابت‌های هفته دوم لیگ برتر ایران خواهد رسید.

مهران شاهین طبع در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: صدیقی دچار سرماخوردگی شده و با مداوایی که در حال انجام است شرایط بهتری دارد اما کبیر به علت سوختگی از ناحیه پا که پیش از آغاز لیگ برایش رخ داد چند هفته ای دوران نقاهت را سپری و از همراهی تیم معاف خواهد بود تا بعد از به دست آوردن شرایط مناسب بار دیگر به تمرینات ملحق و آماده حضور در کوران رقابت ها شود.

وی ابراز کرد: بقیه بازیکنان شهرداری مشکل خاصی ندارند و تمرینات را بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته زیر نظر کادر فنی انجام می دهند.

وی در خصوص عملکرد نسبتا ضعیف روزبه ارغوان در بازی تدارکاتی مقابل کوچین گفت: خستگی دوران اردو و بازی نسبتا راحت دیدار تدارکاتی در عملکرد بازیکنان بی تاثیر نیست اما به مرور زمان تمامی بازیکنان به شرایط ایده آل باز خواهند گشت و شاهد عملکرد و نتایج بهتری در طول فصل و ادامه رقابت های لیگ خواهیم بود.

سرمربی بسکتبال شهرداری گرگان گفت: امسال هیچ بازیکنی حق اشتباه و کم‌کاری ندارد و از سوی دیگر توقع مردم و مسئولان از تیم زیاد شده بر همین اساس همه باید در خدمت گروه باشند؛ بازیکنان امسال بر اساس توانایی و ظرفیت‌های آنان و نیاز تیم به خدمت گرفته شدند و تلاش کردیم تا ضعف‌ها را بهبود و نقاط قوت را تقویت کنیم.

شاهین‌طبع در خصوص چرایی برگزاری دیدار تدارکاتی در فواصل بازی‌های لیگ برتر اظهار کرد: تیم گرگان دیر بسته شد و بعضی از بازیکنان هم دیرتر جذب شدند به همین دلیل زمان هماهنگی در بازی‌های تدارکاتی کم بود و سعی داریم تا از هر فرصتی برای هماهنگی بین بازیکنان استفاده کنیم.

وی بیان داشت: از سوی دیگر در طول فصل نیاز است تا بازیکنان جوان در بعضی از شرایط مانند زمان مصدومیت بازیکنان اصلی به خدمت گرفته شوند و بازی‌های تدارکاتی عیار و توان این بازیکنان را مشخص خواهد کرد.

وی اضافه کرد: سعی خواهیم کرد تا فرصت بیشتری در اختیار جوانان قرار دهیم تا برای بازی‌های سخت‌تر لیگ آماده شوند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص بازی فردا /پنجشنبه/ مقابل نیروی زمینی تهران در گرگان که سکان هدایت آن را محمدمهدی ایزدپناه سرمربی سابق تیم گرگان بر عهده دارد، گفت: نیروی زمینی بازیکنان جوان و باانگیزه‌ای دارد و این تیم در واقع دروازه ورود بازیکنان بعد از دوران خدمت سربازی به سایر تیم‌های لیگ برتری است.

شاهین‌طبع افزود: جوان بودن و داشتن انگیزه بازیکنان نیروی زمینی در برابر تیم‌های مدعی و مطرح بدون شک بازی خوب و تماشاگرپسندی را رقم می زند و هر تیمی که بتواند دستورات و برنامه‌های کادر فنی را بهتر اجرا کند، برنده میدان خواهد شد.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت