آخرین مانع برای استفاده بسکتبال ذوب آهن از خارجی‌ها

زمان درج: ۱۳۹۸/۸/۱۳ ۹:۲:۱۹ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

آخرین مانع برای استفاده بسکتبال ذوب آهن از خارجی‌ها

تیم بسکتبال ذوب آهن هنوز باید مبلغی به فیبا برای اجازه استفاده از بازیکنان خارجی پرداخت کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ باشگاه ذوب آهن از ماه‌های قبل شروع به مذاکره با لورن وودز بازیکن آمریکایی اسبق تیم بسکتبال کرد تا مشکل جذب بازیکنان خارجی در بسکتبال را حل کند. ذوب آهن در نهایت موفق به پرداخت مبالغ مربوط به قرارداد وودز و «ایجنت» او شد و مهران حاتمی سرمربی ذوب آهن نیز در مصاحبه خود از رفع تعلیق بسکتبال ذوب آهن خبر داد.

با وجود این نام ذوب آهن همچنان در فهرست دادگاه حل اختلاف بین المللی بسکتبال به چشم می‌خورد و بعد از هفته نخست لیگ شنیده شد که ذوب آهن هنوز اجازه استفاده از بازیکنان خارجی خود را ندارد.

پیمان صداقت نیا مدیرفنی تیم بسکتبال ذوب آهن در گفتگو با خبرنگار ما در این باره توضیح داد​:​ هر دو بازیکن خارجی ما دیشب به ایران آمدند و هفته نخست در ایران نبودند. ما پول وودز را پرداخت کرده ایم؛ اما هنوز بدهی ۸۵۰۰ دلاری به فیبا داریم که مربوط به فرایند شکایت وودز است. مدیرعامل ذوب آهن پی گیر پرداخت این مبلغ است و پیش از این هم تصور می‌شد که این پول به فیبا پرداخت شده است. 

وی درباره نحوه پرداخت بدهی به فیبا گفت: فدراسیون می‌تواند از پولی که نزد فیبا دارند، این مبلغ را پرداخت کند و ما معادل پول را به فدراسیون بدهیم. این موضوع را با رامین طباطبایی رئیس فدراسیون مطرح می‌کنیم. اگر فدراسیون موافقت نکرد، می‌توانیم از طریق یک صرافی، پول فیبا را واریز کنیم و فیش آن را به فدراسیون بدهیم تا به فیبا ارائه دهند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت