سرمربی تیم بسکتبال اکسون: هیچ بازی آسانی در لیگ نداریم

زمان درج: ۱۳۹۸/۸/۱۲ ۱۷:۴۱:۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سرمربی تیم بسکتبال اکسون: هیچ بازی آسانی در لیگ نداریم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال اکسون تهران با اشاره به دیدار تیمش در هفته دوم لیگ برتر برابر شورا و شهرداری قزوین گفت: ما هیچ بازی آسانی در لیگ نداریم و قطعا رقابت با نماینده قزوین نیز بسیار دشوار خواهد بود.

سرمربی تیم بسکتبال اسکون تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، درباره عملکرد تیمش در هفته نخست لیگ برتر اظهار داشت: بازی اول لیگ همیشه سختی‌ خاص خودش را دارد. به خصوص زمانی که قرار است به مصاف حریفی برویم که فصل قبل قهرمان لیگ شده و در باشگاه‌های آسیا نیز به مقام سوم رسیده‌است. نفت آبادان تیمی با تجربه است که سال‌ها تجربه حضور در لیگ را دارد و به خوبی قواعد مسابقه در این سطح را می‌داند.

آبکناری ادامه داد: ما باید تلاش می‌کردیم چرا که می‌دانستیم مسابقه دشواری پیش‌رو داریم. بازی خوبی هم ارائه دادیم و معتقدم اگر بیشتر دقت می‌کردیم و در لحظه‌های حساس تمرکزمان بیشتر بود، شانس بردن در هفته نخست لیگ را نیز داشتیم. به هر حال این اتفاق‌ها نیز بخشی از بسکتبال است و ما در نهایت باختیم. با این حال عملکرد خوبی داشتیم.

وی با اشاره به عملکرد بازیکنانش گفت: به نظرم بازیکنانم در تمام قسمت‌های زمین خوب کار کردند. شرایط حساس مسابقه نخست و رقابت با تیمی با تجربه تاثیر خودش را بر روی کار ما گذاشت. قطعا بازی به بازی بهتر می‌شویم و به قواعد رقابت در لیگ برتر نزدیک می‌شویم. تلاش ما این است که راه رسیدن به هدف را کوتاه‌تر کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال اکسون با اشاره به بازی بعدی تیمش در هفته دوم لیگ برتر تصریح کرد: همه مسابقه‌ها برای‌ ما دشوار است. تیم قزوین شرایط  خوبی دارد، در خانه بازی می‌کند و بازیکنانی دارد که تجربه حضور در لیگ برتر را دارند. قطعا مسابقه ما در این هفته نیز دشوار است اما در مجموع معتقدم که ما بازی آسان در لیگ نداریم و همه رقابت‌های‌مان دشوار است.

آبکناری درباره بازیکنان خارجی تیمش نیز اظهار داشت: من گفته بودم که بازیکنانی می‌آوریم که در قالب تیم باشند و به رشد بازیکنان ما کمک کنند. اگر عملکرد زوران را بررسی کنیم او ۳۵ امتیاز گرفته اما ۱۷ اقدام کرده‌است. یعنی اقدام زیاد نداشته بلکه در قالب کار گروهی بسکتبال بازی کرده و اقدام‌های به موقع داشته‌است.

وی افزود: قطعا هر دو بازیکن خارجی ما در ادامه بهتر می‌شوند. این اولین بازی آنها در لیگ بسکتبال ایران بود و بازی به بازی که با شرایط لیگ ما آشنا شوند قطعا عملکردشان نیز بهتر و بهتر می‌شود.

سرمربی تیم بسکتبال اکسون درباره دیدار تیمش در هفته سوم برابر مهرام و رقابت با مصطفی هاشمی که چند سالی به عنوان کمک در کنار بوده بیان کرد: مهرام احتیاجی به تعریف ندارد. یک باشگاه حرفه‌ای و یک تیم با تجربه و قدرتمند که در لیگ به دنبال بهترین نتیجه است. بازیکنان خوبی در این تیم هستند و از همه مهم‌تر یک مربی به نام مصطفی هاشمی کنار خط قرار دارد که احاطه کامل به کار دارد.

آبکناری افزود: من همیشه گفته‌ام که شاگرد مصطفی هاشمی هستم و به این دلیل که فضایی در اختیارم داد تا کارم کنم و از او یاد بگیرم مدیون او هستم. قطعا با کمک او بوده که رشد کرده‌ام. در برابر این تیم نیز کار دشواری داریم. تلاش ما این است که در تمام مسابقه بهترین عملکرد را داشته‌باشیم و امتیاز کامل را بگیریم.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت