آماده برگزاری یک بازی خوب برابر شهرداری گرگان هستیم

زمان درج: ۱۳۹۸/۸/۹ ۱۱:۲۴:۵۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

آماده برگزاری یک بازی خوب برابر شهرداری گرگان هستیم

بندرعباس- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت: تمرینات خوبی پیش از آغاز رقابتهای لیگ برتر انجام داده‌ایم و آماده برگزاری یک بازی خوب برابر شهرداری گرگان هستیم.

رضا هنگام پور عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بازی فردا، نخستین بازی لیگ برتر است و از همین رو از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، اما بازیکنان تیم ما سعی بر آن دارند که با استفاده از امتیاز میزبانی و حضور هواداران در ورزشگاه، یک بازی جذاب و خوب ارایه دهند.

وی در خصوص شناخت از تیم شهرداری گرگان، گفت: این تیم ، تیم بسیار خوب و نایب قهرمان سال گذشته است و به طور یقین فردا همه سعی خود را برای پیروزی در بندرعباس انجام خواهد داد.

هنگام پور شرایط فنی و بدنی همه بازیکنان تیم را خوب اعلام کرد و افزود: فقط ویلی کواسی بازیکن افریقایی ساحل عاج که به تازگی به شهرداری بندرعباس ملحق شده، کمی ناهماهنگ است که امیدواریم این ناهماهنگی‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع شود.

رقابتهای لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور از فردا ۹ آبان با حضور ۱۴ تیم آغاز می‌شود و شهرداری بندرعباس در هفته نخست به مصاف شهرداری گرگان در سالن فجر این شهر خواهد رفت.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت