رقابت ستاره‌های بسکتبال آمریکا برابر تیم‌های سابق خود

زمان درج: ۱۳۹۸/۸/۸ ۱۰:۱۹:۵۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

رقابت ستاره‌های بسکتبال آمریکا برابر تیم‌های سابق خود

تهران- ایرنا- در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، ۱۱ مسابقه برگزار و لس‌آنجلس کلیپرز بازهم برنده شد؛ اما مسابقه حساس بین تیم‌های هیوستون و اوکلاهاما بود.

در ادامه مسابقات لیگ بسکتبال NBA، بامداد امروز لس‌آنجلس کلیپرز به مصاف شارلوت رفت و با نتیجه ۱۱۱ بر ۹۶ حریفش را شکست داد و به یک بر دیگر در این فصل دست پیدا کرد. گلدن استیت هم که فصل را بد شروع کرده بعد از ۲ باخت بالاخره طعم برد را چشید و در مصاف با نیواورلانز ۱۳۴ بر ۱۲۳ به پیروزی رسید و اولین بردش را در این فصل بدست آورد.

دیگر مسابقه حساس بین دو تیم هیوستون راکتز و اوکلاهوماسیتی بود. هیوستون که در این فصل راسل وست بروک ستاره سابق اوکلاهاما را در اختیار دارد توانست با درخشش همین بازیکن ۱۱۶ بر ۱۱۲ حریفش را شکست دهد.

در این دیدار وست‌بروک با کسب ۲۱ امتیاز، ۱۲ ریباند و ۹ پاس منجربه گل تا آستانه ثبت یک تریپل دبل دیگر هم رفت و در نهایت هم یکی از ستاره‌های میدان بود. جیمز هاردن ستاره هیوستون نیز با کسب ۴۰ امتیاز، ۳ ریباند و ۷ پاس منجربه گل بهترین بازیکن میدان نام گرفت.

اتفاق جالب توجه در این مسابقه استقبال خوب باشگاه و هواداران هیوستون از ستاره سابق خود و بازیکن کنونی اوکلاهاما یعنی کریس پائول بود. پائول که امسال به اوکلاهاما رفته با ورود به سالن تویوتا باشگاه هیوستون با تشویق تماشاگران این تیم مواجه شد.

تماشاگران هیوستون به شدت ستاره سابق خود را تشویق می کردند و خواستار بازگشت او به هیوستون بودند. باشگاه هیوستون هم با پخش یک ویدئو از بازی‌های پائول از این بازیکن تقدیر کرد. در دیگر دیدارهای برگزار شده شیکاگو با نتیجه ۱۰۵ بر ۹۸ برابر نیویورک باخت، دیتروید ۹۶ بر ۹۴ ایندیانا را برد، تورنتو ۱۰۴ بر ۹۵ اورلاندو را شکست داد، فیلادلفیا ۱۰۵ بر ۱۰۳ از سد آتلانتا گذشت و میلواکی ۱۲۹ بر ۱۱۲ کلیولند را شکست داد.

نتایج دیگر دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:  

پورتلند ۱۱۰ – سن‌آنتونیو ۱۱۳

دنور ۱۰۱ – ساکرامنتو ۹۴

یوتاجاز ۹۶ – فینیکس ۹۵

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت