کوهیان: لیگ بسکتبال امسال چالش زیادی دارد/ بازی به بازی پیش خواهیم رفت

زمان درج: ۱۳۹۸/۸/۸ ۱۰:۲:۲۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

کوهیان: لیگ بسکتبال امسال چالش زیادی دارد/ بازی به بازی پیش خواهیم رفت

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام گفت: بازی به بازی پیش می‌رویم و باشگاه هم از ما نمایش خوب خواسته است.

فرزاد کوهیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام برای حضور در لیگ برتر که از پنجشنبه  آغاز می‌شود، اظهار داشت: بچه‌ها با جدیت تمرینات را انجام می‌دهند و هر روز بهتر می‌شویم. اردوی خوبی را در تهران داشتیم و بازی‌های تدارکاتی که داشتیم خیلی به روند آماده سازی ما کمک کرد.

وی ادامه داد: 5 بازی برگزار کردیم که فکر می‌کنم اگر قبل از آغاز لیگ تورنمنت‌های چهارجانبه‌ای را در شهرهای مختلف برگزار می‌شد، خیلی بهتر بود و همه استان‌ها درگیر می‌شدند.

سرمربی پتروشیمی در مورد اینکه تیمش چند درصد آماده است، گفت: هنوز به آمادگی کامل نرسیده‌ایم. چند بازیکن را در اختیار نداشتیم و کارمان را دیر هم آغاز کردیم. البته بخشی از آماده سازی هم باید در طول لیگ اتفاق بیفتد.

کوهیان در مورد دیدار هفته اول با پتروشیمی عنوان کرد: لیگ امسال چالش زیادی دارد. ما به همه تیم‌ها احترام می‌گذاریم، چون بازیکنان و مربیان خوبی دارند و تلاش می‌کنند. برخی تیم‌ها بازیکنان ملی پوش دارند و تیم‌های دیگر هم خارجی جذب کرده‌اند که در این صورت بالانس خوبی در لیگ وجود خواهد داشت. نیروی زمینی هم تیم جوان و جنگنده‌ای دارد و قطعا بازی خوبی خواهد شد.

وی در مورد اینکه هواداران پتروشیمی دو فصل از قهرمانی دور بودند و در این فصل انتظارات بالا خواهد بود، تاکید کرد: برنامه ما این است که بازی به بازی پیش برویم و باشگاه هم از ما نمایش خوب می‌خواهد.

لیگ برتر بسکتبال از نهم آبان آغاز می‌شود و پتروشیمی در هفته اول در تهران میهمان نیروی زمینی است.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت