تهران مسابقات قهرمانی بسکتبال زیر ۱۷ سال در زنجان برگزار می‌شود

زمان درج: ۱۳۹۸/۸/۸ ۹:۵۴:۹ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تهران مسابقات قهرمانی بسکتبال زیر ۱۷ سال در زنجان برگزار می‌شود

مرتضی متین‌فر، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت‌ها از ۱۰ تا ۱۴ آبان ماه جاری در خانه بسکتبال سالن شهید دکتر بهشتی واقع در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد شهر زنجان برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: در این مسابقات تیم‌های تهران، مازندران، شهرستان‌های تهران، البرز، زنجان، اردبیل،کرمانشاه، کردستان که در قالب گروه الف (مناطق ۲، ۲، ۵ و ۶ ) قرار دارند به مصاف یکدیگر خواهند رفت. 

متین‌فر با بیان اینکه جلال اسلامیان از زنجان به عنوان مسئول کمیته داوران و برگزاری در این مسابقات حضور خواهد داشت، افزود: مسابقات در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می شود و حضور تماشاگران در محل مسابقات به صورت آزاد و رایگان است. 

وی تصریح کرد: /جمعه ۱۰ آبان/ تیم‌های کردستان با تهران، کرمانشاه با مازندران، اردبیل با شهرستانهای تهران و زنجان با البرز، /شنبه ۱۱ آبان/   کردستان با اردبیل، تهران با کرمانشاه، مازندران با زنجان، البرز با شهرستان‌های تهران، اردبیل با تهران، مازندران با شهرستان‌های تهران، البرز با کردستان، زنجان با کرمانشاه، /یکشنبه ۱۲ آبان/ مازندران با کردستان، البرز با اردبیل، شهرستان‌های تهران با کرمانشاه و تهران با زنجان، /دوشنبه ۱۳ آبان/ اردبیل با مازندران، کرمانشاه با کردستان، البرز با تهران، زنجان با شهرستان‌های تهران، کرمانشاه با اردبیل، مازندران با البرز، شهرستان‌های تهران با تهران و زنجان با کردستان و /سه‌شنبه ۱۴ آبان/ کرمانشاه با البرز، تهران با مازندران، شهرستان‌های تهران با کردستان و اردبیل با زنجان، به رقابت خواهند پرداخت.
متین فر افزود: به رغم اعلام آمادگی تیم مازندران احتمال حضور نیافتن آن در مسابقات وجود دارد که در این صورت برنامه بازی ها تغییر خواهد یافت.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت