تولد و مرگ در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا

زمان درج: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۵۴:۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تولد و مرگ در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا

در روز سوم از رقابت‌های لیگ بسکتبال NBA آمریکا ۹ مسابقه برگزار شد که در جریان این دیدارها لس‌آنجلس لیکرز، دنور، شیکاگو و دالاس حریفان خود را مغلوب کردند اما این مسابقات تحت تاثیر دو خبر بود. اولین خبر درباره جیمی باتلر ستاره این فصل میامی‌هیت بود که نتوانست روز گذشته برای تیمش به میدان برود و دلیل این غیبت به دنبال آمدن دخترش بود.

باتلر که فصل قبل عملکرد خوبی در فیلادلفیا داشت و از تازه‌واردهای میامی هیت محسوب می‌شود و حالا صاحب یک دختر شده و آن‌طور که رسانه‌ها اعلام کرده‌اند کسی از این موضوع اطلاع نشده و باشگاه میامی از این تولد غافلگیر شده‌است.

خبر بعدی درباره اسطوره لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا یعنی شکیل اونیل بود. غول خوش اخلاق بسکتبال آمریکا خواهرش را به دلیل سرطان از دست داد. خواهر این بازیکن سابق بسکتبال سه سال با سرطان جنگید اما بالاخره تسلیم شد و درگذشت.

اونیل قرار بود در یک برنامه تلوزیونی حاضر شود که به دلیل این اتفاق به برنامه نرسید و مجری برنامه اعلام کرد که بزرگترین بچه دنیا (یکی از لقب‌های اونیل) خواهرش را از دست داده‌است.

در کنار این اخبار و در جریان دیدارهای برگزار شده لس‌آنجلس لیکرز در مصاف با یوتاجاز ۹۶ بر ۸۵ به برتری رسید و پیروز میدان شد، پورتلند ۱۲۲ بر ۱۱۲ ساکرامنتو را شکست داد، واشنگتن در مصاف با اوکلاهوماسیتی ۹۷ بر ۸۵ به برتری رسید و دالاس ۱۲۳ بر ۱۱۶ نیواورلانز را شکست داد.

نتایج دیگر دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

فینیکس ۱۰۷ – دنور ۱۰۸

شیکاگو بولز ۱۱۰ – ممفیس ۱۰۲

نیویورک ۱۰۹ – بروکلین ۱۱۳

تورنتو ۱۰۶ – بوستون ۱۱۲

مینه‌سوتا ۱۲۱ – شارلوت ۹۹

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت