بودجه دسته یک را برای سوپرلیگ استفاده می‌کنیم

زمان درج: ۱۳۹۸/۷/۱۵ ۱۰:۳۳:۲۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

بودجه دسته یک را برای سوپرلیگ استفاده می‌کنیم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شکلی تهران: قرار بود در لیگ دسته یک شرکت کنیم؛ اما تصمیم به حضور در سوپرلیگ گرفتیم و به همین دلیل با همان بودجه دسته یک باید کار کنیم

زهرا اسلام زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره نخستین حضور در سوپرلیگ بانوان توضیح داد:​ سهمیه سوپرلیگ را نداشتیم و به همین دلیل حامی مالی تیم، بودجه دسته یک را برایمان در نظر گرفته بود، از آنجایی که توانایی حضور در سوپرلیگ را داشتیم، جلسه‌ای گذاشتیم و با موافقت بازیکنان قرار شد در سوپرلیگ شرکت کنیم.

وی افزود: امسال باید با همان بودجه دسته یک سر کنیم و به همین دلیل بازیکنان تیم، قرارداد مالی ندارند. هر چند خود آن‌ها هم با توجه به کیفیت سوپرلیگ ترجیح دادند که در این سطح حضور داشته باشند. قطعا سال‌های بعد قویتر از این شرکت می‌کنیم و بازیکنان ملی هم جذب خواهیم کرد.

اسلام زاده درباره بازیکنان تیم گفت: بازیکنانم از رده پایه با خودم بودند و در حال حاضر فقط زهره زندی در رده بزرگسالان است، بقیه بازیکنان از رده نوجوانان تا امید هستند و فرناز خدا مرادی با ۱۴ سال،​ جوانترین بازیکن سوپرلیگ امسال به شمار می‌رود.

سرمربی تیم بانوان شکلی گفت: نسرین فلاح، نیلوفر حاجی پور و فاطمه گلاب گیر شاخص‌ترین بازیکنان تیم هستند. غزل ملکی، مهشید سعیدی، مریم عدالت خواه، سحر قربانی، عسل نعمتی پور،​ زینب حسن زاده و مریم عبیری هم سایر بازیکنان تیم را تشکیل می‌دهند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت